امکانات جدید و موفقیت های ورزشی شهرستان

دسته: ورزشي
۱۵ دیدگاه
چهارشنبه - ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
   رئیس اداره تربیت بدنی گناباد گفت: از سال ۱۳۸۴ اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال به تنهایی از سوی دولت عدالت‌محور و سختکوش نهم به‌ توسعه ورزش گناباد اختصاص یافته که از این میزان، ۶۰۰ میلیون آن در اعتبارات ۸۷ پیش‌بینی شده است.

۱۶ میلیارد ریال به توسعه ورزش گناباد اختصاص یافت

خبرگزاری فارس: رئیس اداره تربیت بدنی گناباد گفت: از سال ۱۳۸۴ اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال به تنهایی از سوی دولت عدالت‌محور و سختکوش نهم به‌ توسعه ورزش گناباد اختصاص یافته که از این میزان، ۶۰۰ میلیون آن در اعتبارات ۸۷ پیش‌بینی شده است. 


محمدابراهیم امینی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در گناباد گفت: احداث دو باب سالن و تکمیل سالن ورزشی بیدخت سبب شده که افزون بر ۳ هزار و ۱۸۰ مترمربع بر فضای اماکن سرپوشیده شهرستان اضافه شود.
وی افزود: این در حالی‌ست که تا قبل از تشکیل دولت نهم تنها سالن سرپوشیده متعلق به تربیت بدنی، سالن ورزشی تختی بوده است که ۶۰۰ مترمربع مساحت مفید آن است.
وی خاطرنشان کرد: در یک نگاه منصفانه متوجه می‌شویم که نسبت به زمان گذشته شش برابر افزایش در این مورد داشته‌ایم که این نگاه ویژه جمهوری اسلامی به ویژه دولت نهم به ورزش و اهمیت‌ آن را نشان می‌دهد.
امینی در مورد فعالیت‌های عمرانی اداره تربیت بدنی شهرستان گفت: تکمیل ورزشگاه هزار و ۲۰۰ نفری گناباد با اعتبار ۱۸۰ میلیون تومان، ساخت استادیوم ورزشی بیلند با اعتبار ۵۵ میلیون تومان، احداث سالن ورزشی بانوان در استادیوم آزادی ۳۵۰ میلیون تومان، ساخت سالن ورزشی مردان در نوقاب ۳۵۰ میلیون تومان و تکمیل سالن ورزشی بیدخت ۱۰۰ میلیون تومان گوشه‌ای از فعالیت‌های عمرانی این اداره تاکنون بوده است.
وی ادامه داد: احداث جاده تندرستی، فنس‌کشی، محوطه‌سازی استادیوم بیدخت ۳۸ میلیون تومان، ساخت زمین‌های روباز ورزشی در ۱۷ روستای شهرستان، تسطیح، نصب تیر دروازه و جدول‌گذاری، افتتاح پیست اسکیت در مجموعه ورزشی آزدای، رنگ‌آمیزی و نصب سکو و صندلی‌ها تماشاچی در سالن ورزشی تختی از دیگر فعالیت‌های انجام شده است.
 

 

 
امینی با اشاره به برخی از موفقیت‌های اداره تربیت بدنی گناباد گفت: حضور چهار تیم فوتبال گناباد، دو تیم در لیگ برتر، یک تیم در دسته یکم و یک تیم در زیرگروه لیگ استان برای نخستین بار در تاریخ ورزش گناباد، برگزاری کلاس داوری درجه سه فوتبال، برگزاری کلاس مربی‌گری درجه سه دو و میدانی، برگزاری کلاس تئوری مربی‌گری درجه سه آمادگی جسمانی ویژه بانوان، حضور تیم فوتسال بانوان شهرستان به عنوان نماینده استان در مسابقات کشوری در بندرعباس، حضور تیم بومی محلی بانوان شهرستان به عنوان نماینده استان در مسابقات کشوری در مشهد گوشه‌ای از موفقیت‌های ورزشکاران گناباد بوده است.
امینی اضافه کرد: میزبانی مسابقات بومی محلی بانوان استان در گناباد، کسب چند‌ مقام در مسابقات دو ومیدانی بانوان استان، کسب عنوان هئیت نمونه کاراته استان، کسب نخستین نشان کشوری توسط امین عشقی ورزشکار شهر، اعزام چهار تن از کاراته‌کاران شهرستان به مسابقات کشوری در کرمان، تاسیس پیست موتورسواری شهرستان در جاده کاخک، کسب مقام استانی توسط ورزشکاران موتورسوار برای نخستین بار، دعوت ورزشکار کیک‌بوکسینگ مهدی اسکندری به تیم ملی، کسب عنوان قهرمانی توسط وحید نصیرزاده در استان و اعزام به مرحله کشوری، حضور تیم والیبال شهرستان در مسابقات لیگ برتر استان و کسب نتایج درخشان و حضور تیم بانوان در مسابقات هندبال استان به تربت جام برای نخستین بار از دیگر موفقیت‌های ورزشکاران گناباد تاکنون بوده است.
 
طاهره جوانبخت
خبرنگار فارس
 

 


نوشته شده توسط:گنابادنیوز - 1884 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۱:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نام خدا
با سلام
از تمامی زحمات و خدمات متشکریم.
اما جناب امینی شما از رفتن وحید نصیرزداه به مرحله کشوری خبر داشتید؟ اخه در همین سایت خوندم هیچ یک از مسئولین ورزشی بخصوص جنابعالی در بدرقه ایشان به کرمان برای مسابقات کشوری حضور نداشتند.
(…) حداقل واسه دلگرمی اقای نصیرزاده یک کوچولو خودتونو نشون میدادید و (…) واسش ارزوی پیروزی میکردید و میگفتید حالا که واسه مردم و شهرستان در مسابقات شرکت میکنید حداقل با پول جیب خودت نرو.(۱۶ میلیارد؟)
البته من با جنابعالی برخوردی نداشتم و قضاوت سریعی هم نمیکنم. اما….. راضی هم نیستم.
همیشه شاد و سربلند باشید
دانشجوی گنابادی مجبور به سکوت

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۱:۵۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای امینی
بهتر بود که جانب انصاف را کنار نگذاشته و به تلاشهای پیگیر نماینده خدوم و مظلوم شهرمان در آن دوران(جناب آقای مدنی) نیز اشاره می کردید که بدون شک تمام این طرحها با امضای ایشان و به درخواست ایشان صورت گرفته.
در هیچکدام از آن طرحها نامی از بجستان برده نشده بود علیرغم اینکه این سید بزرگوار و مجتهد را به عدم رعایت عدالت و تبعیض متهم می کردند.
….

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۷ - ۹:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نام خدا
با سلام میبینم که بازم یک کم داغ نوشتم و مدیریت سایت از درج بعضی از قسمتهای نوشته من معذور بوده و به جاش نقطه چین گذاشته. به هر حا مرسی.
همیشه شاد و سربلند باشید
دانشجوی گنابادی مجبور به سکوت

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۷ - ۷:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خیلی رو داده اید به این حضرت آقای به اصطلاح
مجبور به سکوت!!!! چون نخود هر آشی هستند !!ودر هرموردی
اظهار فضل می فرمایند !!!! این جمله مجبور به سکوت
هم القای مظلومیت می کند هم اینکه نظام جلوی تقریرات و افاضات ایشان راگرفته است ونوعی تشویش
افکارعمومی است . خود دانید!!

فداييان اسلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۷ - ۹:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تمام نوشته های دانشجوی مجبور به سکوت حقیقت بی چون وچرا میباشد اقای نصیرزاده باپول خودش عازم کرمان شد درمسابقات امسال امینی اکثرا حضور نداشت ورزش درگناباددرحالت بی هوشی میباشد بزودی به کما می رود ……. طرح های که عرض فرموده اند اکثرا از زحمات جناب پورهاشمی ونماینده وقت دکتر مدنی میباشد جادارد از ایشان تشکر شود خداوند به جلال واکرامش همه رادستگیری نمایید

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷ - ۵:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نام خدا
با سلام
دوست عزیز که انتقاد کردید و گفتید به من رو داده اند
اول: متشکرم از انتقاد و نظرتون
دوم: من قبلا گفته بودم اسم مجبور به سکوت دلیل خاصی نداشته.
سوم: گناباد رو دوست دارم بهش افتخار میکنم و نظر میدم جاهایی که فعالیتهای خوبی صورت گرفته و مدیران دلسوز گزارشات مطلوبی رو ارائه دادن از صمیم قلب تشکر کردم و هر جا دیدم بی انصافی شده یا بی توجهی صورت گرفته ( البته از نظر خودم ) انتقاد کردم و انتقاداتم رو همیشه سعی کردم با دلیل بیان کنم.
چهارم: من که هدفم پیشرفت شهرم و وطنمه شما چرا داغ کردید نکنه…
پنجم: شما اگه به خودت و عملکرد همه دوستان اطمینان داری از اسم مجبور به سکوت نترس خدا جای حق نشسته.
ششم: چرا فکر میکنید هر کی که نظرشو رو اعلام کنه نخود هر آشیه من فقط نظر میدم چه تشکر چه انتقاد و تشکر واسه دلگرمی و انتقاد واسه از بین بردن نقاط ضعف و قویتر کردن نقاط قوت.
هفتم: نکنه شما همان بزرگوار مورد انتقاد در این خبر هستید که اینچنین براشفته اید.
هشتم: اگه خیلی سختتونه نظر ندم و دیگه این سایت رو باز نکنم ولی نه گناباد رو دوست دارم و نظر میدم خوبم نظر میدم و فقط به خاطر عشق به وطنم شما سختته نخونید یا واسه انتقادات من دلیل بیارید.
نهم: از مدیریت سایت ممنونم امیدوارم دیگر دوستان هم اگر اشتباهی از من سر میزند به من تذکر دهند.
دهم: فکر کنم دیگه بسه دلیل آوردم
همیشه شاد و سربلند باشید
دانشجوی گنابادی مجبور به سکوت

بد گمان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۰:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اسامی فداییان اسلام ودانشجو ی مجبور به سکوت
که گشاینده باب تهدید و ترحم می باشد .
خود \خود شما دانشجویان عزیز مدیران
سایت با اسم مستعار نمی باشید؟؟؟

فداييان اسلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۹ اسفند ۱۳۸۷ - ۹:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جهت اشنایی جناب بد گمان ادرس وبلاگ

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۹ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۱:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نام خدا
با سلام
خدمت دوست عزیز جناب بدگمان عرض ادب و احترام دارم. دوست عزیز انتظار هر سوالی رو میشد داشته باشم جز این سوال. نه عزیز دل برادر من یک دانشجوی گنابادی هستم و دور از وطن به سرمیبرم و حتی جالبه که من هنوز مدیران این سایت رو نمیشناسم و علت اینکه تمامی مطالب و اخبار این سایت رو میخونم و تقریبا زیاد نظر میدم دوری از وطن و تنها راه با خبر شدن از اوضاع احوال گناباد هستش. و ببخشید آ فکر میکنم خیلی مسخره باشه مدیران یک سایت خودشون بیان نظر بدن. نمیدونم شاید من اشتباه فکر میکنم. به هر حال دوست عزیز بدگمان نباش و خوش گمان باش که من یک دانشجوی حقیر گنابادی که حتی مدیریت این سایت رو هم نمیدونه کیه.
همیشه شاد و سربلند باشید
دانشجوی گنابادی مجبور به سکوت

مدیریت پایگاه خبری شهرستان گناباد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۱:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت کاربران محترم “دانشجوی گنابادی مجبور به سکوت ” و “فداییان اسلام ”
با توجه به اعلام ایمیل و وبلاگ از طرفین خواهشمنداست مناظرات شخصی خود را از آن طریق پیگیری نمایید.
بدیهی است از این پس این گونه نظرات در سایت منتشر نخواهد گردید.
ایمیل دانشجوی گنابادی مجبور به سکوت:
arsalan_bavafa_20@yahoo.com
وبلاگ فداییان اسلام گناباد:
http://www.fgonabad.blogfa.com/
با تشکر

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۷ - ۷:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بسمه تعالی
بعد ازسلام خدمت مدیران محترم سایت که , علاقمندان واقعی به پیشرفت ایران اسلامی ودر کنار آن زاد گاهشان می باشند.دررابط باپیام هوشمندانه وبه موقع تان.
عرض می شود” مدتی است که ازشما چه پنهان بخاطر
مجادله چند کاربر محترم سایت بحالت دلزدگی درآمده بود. وشاید هم بلحاظ گرفتاری های دانشجویی کمتر فرصت رسیدگی داشتید. یک رسانه مسئول کمتر به نقل وانتقال دلبستگی وارادت وزیارت دو کاربرش می پردازد ! ویااز درج نظر گاه تخریب وتهدید ویا تشویق و تحسین نا مطمئن کاربرانش, دوری میکند.بدیگر سخن سایت را میدان جدل های بی حاصل, قرار نمی دهد. چون سایت قابل دسترسی همه مردم ایران وبلکه جها ن است وقتی رسانه قابل اعتماد مردم یک شهرستان شناخته شد , حامل بار فرهنگی آن شهر ومردمش خواهد بود. اعلام آدرس بزرگواران بهر دو و دیگران فرصت می دهد تا هرچه میل دارند باهم مخابره وبقیه کاربران را باامورشخصی خود مشغول نفرمایند, با تشکر از اقدام موءثرتان با آرزوی موفقیت برای شما دانشجویان گرامی ,روز وشب تان خوش اگر مقدور شد این پیام را بگذارید.

امين عشقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۸ - ۱۱:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
اینجانب امین عشقی دارنده ۲مقام کشوری و ده ها مقام استانی و منطقه ای و یک بار سر کت در مسابقات بین المللی به اطلاع می رسانم که تمامی هزینه های مسابقات را خودم پرداخت نموده ام.و هر وقت به اداره تربیت بدنی برای گرفتن هزینه میرویم میگویند بودجه نداریم.

يه ورزشكار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

برای مسابقات استانی میخایم تیم اعظام کنیم اقای امینی میگن پول نداریم.
پس این پولای دولت ادالت مهور در اداره تربیت بدنی کجا خرج میشه.
شاید خرج دکراسیون اداره میشه اونم از نیشابور.
اداره ای که نمیتونه یه تیم واسه مسابقات اعظام کنه به چه درد میخوره.
اگه گوش شنوایی هست پیگیری کنین.
این همه حمایت از اقای امینی واسه چییه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۹:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
خواهشمند است پیرامون اینکه چرا تربیت بدنی گناباد با ورزش رزمی سمبکالاه مخالت زیرپوستی و غیرعلنی دارد مطلب قرار دهید
ورزشی که در دیگر شهرها و استانهای کشور با حمایتهای زیادی از طرف مسئولان مواجه است ولی در گناباد باتوجه به استقبال بالای جوانان و نوجوانان از این ورزش بارها مشاهده و شنیده شده که مسئولان تربیت بدنی و برخی افراد معلوم الحال با پیشرفت و شناساندن این ورزش اعتقادی به مردم عزیز مخالفت نموده و می نمایند
البته لازم به ذکر است:
گر نگهبان من آن است که من میدانم
شیشه را در هدف سنگ نگه میدارد

باتوجه به این بی توجهی ها و اغلب سنگ اندازی ها باز هم ما راه خود را ادامه خواهیم داد و علت اینکه این ورزش با این همه بی مهری و سنگ اندازی توانسته در میان جوانان و نوجوانان خوب راه پیدا کند را عنایت خداوند متعال و پشتیبانی ائمه معصومین(ع) میدانیم چرا که این ورزش بر پایه اعتقادات شیعه اثنی عشری بنا شده
فقط محض اطلاع گفتیم که ورزشکاران بدانند همچین ورزشی هم هست و نیازی به کسی نداریم و در راه خدا و معصومین(ع) از فرد یا افرادی واهمه ای نداریم
مدتهاست بدون هیچ حمایتی در فضای باز پارکها با کمترین امکانات و بیشترین ورزشکاران ورزش کرده ایم و بازهم به حول و قوه الهی راه خود را ادامه خواهیم داد
فقط گفتیم که بدانید
موفق باشید
در پناه حق
التماس دعا

    هادی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۳:۵۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    آفرین به رضا اگه همه کارا درست بود که مدینه فاضله بود امام زمان(عج) هم میامد