تیم ژیمناستیک بیدخت برای دومین سال پیاپی در مسابقات ژیمناستیک دانش آموزان استان خراسان موفق به کسب مقام سوم شد .

کسب مقام سوم ژیمناستیک استان برای دومین سال متوالی توسط تیم بیدخت

تیم ژیمناستیک بیدخت برای دومین سال پیاپی در مسابقات ژیمناستیک دانش آموزان استان خراسان موفق به کسب مقام سوم شد . این تیم که در قالب تیم ژیمناستیک مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گناباد در این مسابقات شرکت کرده بود توانست مقام سوم تیمی   خود را مجدد به دست آورد . باید این نکته را موکدا خاطر نشان نمود که این تیم بدون هیچ مربی تخصصی و با یک سرپرست از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان در این مسابقات حضور بهم رسانیده بود . بنده به عنوان مربی این تیم متاسفانه به دلیل خدمت سربازی موفق به همراهی این تیم نشدم .

 در این باره ریاست محترم انجمن ژیمناستیک دانش آموزان استان جناب آقای حقیقی که به حق لطف شایانی در جهت همکاری با ما داشتند در تماس تلفنی بنده را به دلیل این مقام مورد عنایت خود قرار دادند که با این موفقیت ژیمناست های بیدختی شادمانی وصف ناپذیری را برای بنده به ارمغان اوردند .   
در این جهت بنده باید تشکر ویژه ای از مدیریت محترم آموزش و پرورش جناب آقای دری  و نیز کارشناس تربیت بدنی مدیریت اموزش و پرورش شهرستان گناباد جناب آقای شاهدوست و اقای اسکندری داشته باشم که این تیم را به مسابقات اعزام نمودند و نیز از والدین محترم بیدختی که این عزیزان رابرای انجام تمرینات فشرده یاری می رساندند باید قدردانی ویژه ای نمایم .

از مسئولان محترم سایت های  گناباد نیوز و بیدخت بدلیل انعکاس مطالب ژیمناستیک باید صادقانه تشکر نمایم .
کسب این مقام با ارزش برای دومین سال متوالی به تمامی همشهریان عزیز تبریک عرض می نمایم .
 
 
یاسر قاسم زاده
مدرس و مربی ژیمناستیک