اخبار و مطالب شما در جمع دوستان گنابادی

دسته: اطلاعيه هاي سايت
دوشنبه - 10 بهمن 1390

تصویر نمایه مدیریت سایت

جامعه مجازی دوستان گناباد به عنوان اولین شبکه اجتماعی اینترنتی شهرستان در جهت بازانتشار اخبار و مطالب همشهریان در اینترنت و گرداوری آنها برای دسترسی راحت تر دیگر دوستان خدمت جدیدی برای دارندگان وبلاگ ها و سایت های شهرستان ارائه کرده است.

قابل توجه مدیران وبلاگ ها…

جامعه مجازی دوستان گناباد شبکه ای اجتماعی متشکل از همشهریان گنابادی است که می تواند جمع دوستانه ای برای این عزیزان در محیطی خاص برای شهرستان باشد.

کاربران این سایت علاوه بر انتشار مطالب و عکس ها و موضوعات خود در این سایت می توانند اخرین مطالب سایت و یا وبلاگ خود را به صورت کاملا خودکار در اختیار دیگر دوستان قرار دهند و انها را از انتشار مطالب جدید در وبلاگ خود مطلع سازند.

بدین منظور مدیران وبلاگ ها و سایت های شهرستان می توانند از دستور العمل منتشره در بخش اموزش سایت جامعه مجازی دوستان به آدرس زیر استفاده ببرند.

  » افزودن فید مطالب یک سایت

این خدمت جدید که از طریق rss فعالیت می کند خواهد توانست مرجعی برای آخرین مطالب منتشره توسط همشهریان در وبلاگ ها و سایت ها مرتبط با شهرستان ایجاد نماید و فضای تعامل بین این عزیزان را بیش از پیش بالا ببرد. همچنین باعث افزایش بازدید این سایت ها و وبلاگ ها خواهد گردید.

هم اکنون توسط مدیریت سایت این خدمات برای سایت های شهرستان ایجاد گردیده که اخرین اخبار سایت های شهرستان در صفحه اصلی چامعه مجازی دوستان گناباد قابل مشاهده است. به عنوان نمونه صفحه زیر را بازدید فرمایید:

تصویر نمایه گناباد بیست » صفحه شخصی گناباد بیست (حاوی مطالب و اخبار سایت مرکز اخبار و اطلعات شهرستان گناباد – گناباد بیست)

 

از دیگر مدیران وبلاگ ها و سایت های شهرستان نیز دعوت می گردد از طریق صفحه آموزش اعلام شده (افزودن فید مطالب یک سایت) در جمع دوستان گنابادی با مطالب ارزشمند وبلاگ خود مشارکت جویند.

 

تصویر نمایه مدیریت سایتمدیریت سایت جامعه مجازی دوستان گنابادی

 

 

 


نوشته شده توسط:مدیریت سایت - 259 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها
دور ازوطن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه 11 بهمن 1390 - 7:53 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بسمه تعالی

پیشنهاد می شود خبرنگاران رسانه ها ومطبوعات گناباد یک سایت مشترک بنام مثلا” خانه خبر گناباد” باشگاه خبر نگاران گناباد”و…. بعنوان سایت مرجع ومورد اطمینان خبری مردم داخل شهرستان وخارج ان تشکیل دهند. جمع زیادی آمادگی همکاری مادی ومعنوی با ان دارند.البته باید سعی شود که خودرا مدیون فرد یا گروه خاصی ننماید .

کشاورز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 بهمن 1390 - 4:40 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نام او
چون معیشت اغلب مردمان گناباد وابسته به زراعت و کشاورزی است، خوب می شد دوستان اندکی رویکرد اخبار را به سمت تقویت کشاورزی و موانع و تهدیدات آن ببرند.
با ۳پاس

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنجشنبه 13 بهمن 1390 - 11:02 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
آغاز امامت دوازدهمین اختر تابناک امامت و ولایت را تبریک عرض میکنیم
یالاخره به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدی موعود(عج) وبلاگ “قرآن حکیم” را

بصورت آزمایشی افتتاح کردیم.

http://Delnevis-2010.Blogsky.com/1390/11/13/post-782

اگه امکان داره یه سر به ما بزنید، یک مطلب جدید همراه با یک وبلاگ جدید منتظر

حضور گرمتان هستیم.
موفق باشید
در پناه حق

«ور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنجشنبه 13 بهمن 1390 - 5:54 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

پیام ایجا« سایت خبر نگاران را ۲ بار برای آقای «کتر «انا ارسال ش«ه ولی ایشان «رج نمی کنن !!!

مسعود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 4 اردیبهشت 1391 - 11:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

لطفا از حفر چاه غیر مجازی که توسط یکی از سرمایه داران بجستان بر روی قنات اصلی بجستان حفر شده و موجب ناراحتی شدید کشاورزان شده است گزارش تهیه کنید .