سیاست انتخاباتی سایت

دسته: اطلاعيه هاي سايت , سياسي
چهارشنبه - 3 اسفند 1390
به اطلاع کلیه مخاطبان عزیز پایگاه خبری شهرستان که همواره در طول بیش از ۵ سال فعالیت این سایت همراه و پشتیبان آن بوده اند می رساند که این سایت با توجه به سیاست پایدار و روشن خود مبنی بر اطلاع رسانی دقیق و صادقانه به مردم شهرستان و همچنین تلاش در جهت افزایش سطح اگاهی های همشهریان عزیز همچون دوره های قبل انتخابات سیاست بی طرفی را اتخاذ نموده است.

به همراه نحوه تبلیغات در سایت…

به اطلاع کلیه مخاطبان عزیز پایگاه خبری شهرستان که همواره در طول بیش از ۵ سال فعالیت این سایت همراه و پشتیبان آن بوده اند می رساند که این سایت با توجه به سیاست پایدار و روشن خود مبنی بر اطلاع رسانی دقیق و صادقانه به مردم شهرستان و همچنین تلاش در جهت افزایش سطح اگاهی های همشهریان عزیز همچون دوره های قبل انتخابات سیاست بی طرفی را اتخاذ نموده است. از این رو مواردی قابل ذکر می باشد:

– تمامی اخبار با توجه به اهمیت آنها در سایت درج می گردند و نشان از حمایت از کاندیدای خاصی نمی  باشند.

–  هر گونه نظر مربوط به جریانات و سوگیری های سیاسی که باعث ایجاد جو حمایت از کاندیدای خاص و یا ایجاد بحث و جدال انتخاباتی گردد علی الخصوص در اخبار نامرتبط با موضوع ممانعت به عمل خواهد آمد.

– درج مطالب و نظرات حاوی جهت گیری و تبلیغ کاندیدا ها فقط در سایت جامعه مجازی دوستان گناباد امکان پذیر می باشد.  طرفداران کاندیداها پس از نام نویسی و عضویت در سایت مورد نظرمی توانند با توجه به امکانات پیشرفته یک شبکه اجتماعی موجود در آن، به تبلیغ و بررسی مواضع کاندیدای خود بصورت آزاد بپردازند که در نتیجه محیطی بسیار پویاتر به منظور تبلیغ به نسبت نظرات ذیل اخبار در این سایت خواهد بود.

– کاندیداهای محترم جهت درج تبلیغات در سایت می توانند از طریق شماره ۰۹۳۶۰۳۱۸۶۵۴ و آدرس ایمیل gonabad.news@yahoo.com با مدیریت سایت مرتبط باشند.

– تبلیغات در نظر گرفته شده برای انتخابات شامل موارد ذیل می باشد:

  • درج تصویر در صفحه اصلی
  • درج یک مطلب حاوی برنامه های هر کاندیدا
  • درج اخبار انتخاباتی هر کاندیدا با نام ستاد انتخاباتی وی

 

با تشکر

مدیریت پایگاه خبری شهرستان گناباد

 

مطالب مرتبط:

» سیاست انتخاباتی پایگاه خبری  (انتخابات ریاست جمهوری ۸۸)
» سیاست خبری سایت در انتخابات (انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی ۸۶)


نوشته شده توسط:گنابادنیوز - 1903 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها
گناباد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 5 اسفند 1390 - 1:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر می خواهید گناباد قصبه(شهر) بماند. حتما به مهدیزاده زای دهید!

یزدانی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 5 اسفند 1390 - 7:15 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مگر گناباد فقط قصبه شهراست ؟ بدون مهدیزاده هم صدها سال قصبه شهر بوده وخواهد بود

شهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 5 اسفند 1390 - 9:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یک ساکن قصبه شهر.

گناباد فقط قصبه شهرکه نیست. قصبه شهر صدها سال بدون مهدیزاده بوده وخواهد بود . سایت محترم چرا این پیام را پاک کردی؟ مگر گفته خلاف است؟

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه 9 اسفند 1390 - 6:39 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام تا برگزاری انتخابات فقط ۳ روز دیگر باقیست به یاری خدا با شکوه شرکت خواهیم کرد داشتم فکر میکردم که اگه من یه روز کاندیدا بشم باید ازکجا شروع کنم ایا میتوانم از عهده این مسوئلیت سنگین بایم سوالی دارم از جناب دکتر صادقی : ایا شما که از چند ماه قبل از شروع تبلیغات رسمی به صورت پنهانی به روستاهای اطراف گناباد از جمله روشناوند گیسور بیمرغ سفر کرده اید و بعد از نماز مغرب و عشا ایراد سخنرانی کرده اید و قول قرارهایی دادهاید مبنی بر رفع بیکاری و مشکل ازدواج جوانان روستا و جلوگیری از مهاجرت…..ایا این مطالب را فقط از روی کاغذ خوانده اید یا الان یادتان رفته؟ راستی شنیده ام همسر گرامییتان هم اکنون به نمایندگی از طرف شما به این روستاها مراجه کرده وقول و قرارهای شما را تکرار میکند (مرحبا) میگفتید اقا زاده هایتان هم مییامدند شاید حرفی برای گفتن دارن!باور کنید که این یک ازمون الهیست درست است که شما یک چهره جدید برای مردم هستید ولی در گناباد زندگی نکرده اید اب گناباد را نخورده اید فقط میگویید من حقوقدانم مستقل هستم لطفا برای چهارشنبه شب صادقانه بگویید!!!!!

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 10 اسفند 1390 - 11:04 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش دکتر مهدی زاده این مقدار تفرقه ایجاد نمی کردند.