فرماندار جدید شهرستان بجستان معرفی شد

دسته: بجستان , سياسي
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۳ آبان ۱۳۹۱

فرماندار جدید شهرستان بجستان صبح امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی استانداری خراسان رضوی معرفی شد.

به گزارش روز دوشنبه خبرگزاری جمهوری اسلامی در آئینی که صبح امروز در محل فرمانداری شهرستان بجستان برگزار شد معاون سیاسی، امنیتی استانداری خراسان رضوی گفت:باید از فرصت خدمت به مردم برای خدمت رسانی حداکثری استفاده کرد.

ˈمحمد غفاریˈ خدمت در نظام جمهوری اسلامی را بالاترین توفیق دانست و با قدردانی از تلاشهای ˈمحمد صولتیˈ فرماندار سابق شهرستان بجستان، ˈحسین جمشیدیˈرا به عنوان فرماندار جدید بجستان معرفی و حکم وزیر کشور را به وی اعطا کرد.

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی نیز در این آیین افزود: به کمک اتحاد، بصیرت و آگاهی مردم و زعامت رهبر فرزانه نظام، فتنه گری و دسیسه چینی استکبار در ۳۳ سال گذشته شکست خورده است.

ˈعلی اصغر رشیدˈ افزود: تحمیل فشارهای گوناگون به جمهوری اسلامی ایران و دست آویز قراردادن موضوعاتی هم چون انرژی هسته ای، تحریم اقتصادی، حقوق بشر و حقوق زنان، چیزی جز مانع تراشی برای جلوگیری از اسوه شدن ایران برای ملتهای دنیا نیست.

وی برنامه ریزی، بهره گیری از استعدادها و ظرفیتهای موجود، علاقه به خدمتگزاری، مشورت و استفاده بجا از علم و دانش و مهارت، پرهیز از بدگمانی و اختلاف و سعه صدر را از ابزارهای مهم مدیریتی برای پیشبرد اهداف عالیه نظام و دستیابی به پیشرفت و توسعه دانست و از فرمانداران خواست که از این ابزارها در اداره شهرستانها بهره گیرند.


نوشته شده توسط:گنابادنیوز - 1884 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها
شیخ علی هادی زاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۱ - ۴:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باتبریک به اقایی مهندس جمشیدی امیدوارم برای راههایی پیشرفت فرهنگی بیشتر بجستان هم اقداماتی صورت بگیرد و شاهد پیشرفت بیشتر بجستان باشیم راستی راه گناباد بجستان را فراموش نکنید