تقدیر استاندار از حجه الاسلام فاطمی

دسته: اسلایدر , فرهنگي
پنجشنبه - 20 آذر 1393

فاطمی

در مراسم اختتامیه نخستین نمایشگاه عفاف و حجاب که با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد، از ‌
حجه السلام فاطمی مسول امور فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اهدای لوح تقدیر توسط امام جمعه مشهد مقدس، قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی و استاندار خراسان رضوی تقدیر شد.

 

 

استاندار خراسان رضوی، از فعالیت های اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در حوزه عفاف و حجاب، تقدیر کرد.

                                                                                                          

به‌ گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی  مسئول امور  فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: در مراسم اختتامیه نخستین نمایشگاه عفاف و حجاب که با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد، از ‌اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به‌عنوان دستگاه برتر در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب توسط امام جمعه مشهد مقدس، قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی و استاندار خراسان رضوی تقدیر شد.

حجت‌الاسلام فاطمی اظهار کرد:‌ این نمایشگاه به منظور ارائه آخرین اقدامات دستگاه ها در حوزه عفاف و حجاب شکل گرفته و فرصتی برای تبادل نظر کارشناسان فرهنگی و دستگاه های اجرایی به شمار می رود.

مسئول امور فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: این نمایشگاه  از ۳۴ غرفه تشکیل شده است که ۹ غرفه آن مربوط به تشکل های غیر دولتی است.

فاطمی با بیان این که مخاطبان این نمایشگاه بیشتر مدیران و دبیران اجرایی هستند، افزود: در همایش فعالان عرصه عفاف و حجاب، از سه دستگاه نمونه درون سازمانی(در شیوه ترویج عفاف و حجاب) و پنج دستگاه برون سازمانی و سه فرمانداری برتر نیز تجلیل شد.

در این مراسم لوح تقدیر استاندار به حجه الاسلام فاطمی تعلق گرفت

علی‌رضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی در لوح تقدیری که خطاب به حجه السلام فاطمی  ارسال کرد، از عزم و همت وی وسایر مسئولان این اداره در توسعه و ترویج فرهنگ دینی و تلاش در عرصه گسترش ارزش‌های عفاف و حجاب قدردانی کرد.

 در متن این لوح تقدیر آمده است: بی تردید عفاف و حجاب از ارزنده ترین و متعالی ترین ارزش های انسانی است که قرن ها در کسوت ارزش های ملی این مرز و بوم درخشیده و با طلوع خورشید اسلام به اوج تعالی و عظمت رسیده است و مجاهدت در راه حفظ این ارزش آسمانی، مصداق اتم صیانت از حقوق انسانی همه شهروندان است.

در سالی که توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مزین به نام “فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی” است، عزم و همت بلند شما را در توسعه و ترویج فرهنگ دینی صمیمانه ارج می نهیم و بر خود لازم می‌دانم از زحمات و خدمات ارزنده جنابعالی در عرصه گسترش ارزش‌های عفاف و حجاب قدردانی نمایم.

امید است در ظل توجهات ولی نعمتمان حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) شاهد توفیقات روز افزون شما در تأسی به سیره اهل بیت علیهم السلام در پاسداری از حریم حیات انسانی و دفاع از ارزش‌های مقدس دینی باشیم.

تشریح فعالیتها توسط حجه الاسلام فاطمی جهت معاون وزیر کشور واستاندار ومعاون وی وفرماندار گناباد:

فاطمی

 

 


نوشته شده توسط:گنابادنیوز - 1903 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: