گناباد جزو مهمترین شهرستان های استان است

دسته: استاني , سياسي
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۱۱ دی ۱۳۹۳

ContentImages_51425 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی  با بیان اینکه فرماندار یک منصب حاکمیتی است، گفت: طبق قانون فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت رییس شورای اداری، شورای تامین بوده و وظیفه نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی و ارزیابی مدیران را برعهده دارد.


سید محسن صادقی افزود: فرماندار باید زیرساخت های لازم برای ارتقای شاخص های آموزش عمومی و نشاط اجتماعی را از طریق گسترش ورزش همگانی فراهم آورد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی ایجاد هماهنگی بین ادارات دولتی شهرستان برای رفع نیازمندی های عمومی و توسعه هدفمند را از دیگر وظایف فرمانداران برشمرد.
صادقی در ادامه اصلی ترین برنامه های دولت تدبیر و امید را ایجاد پیوند بین هویت اسلامی، ایرانی ، شناسایی و رفع مشکلات اجتماعی دانست.
وی با اشاره به اینکه دولت فراتر از تامین معیشت مردم وظایف مختلفی را بر عهده دارد ادامه داد: ایجاد زمینه های مشارکت مردم در عرصه های گوناگون اجتماعی، ایجاد آرامش فرهنگی و گسترش روحیه قانون مداری در بین شهروندان برای داشتن خانواده هایی دین مدار و سالم از جمله وظایف دولت تدبیر و امید می باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: با تحقق وظایف دولت، آسیب های اجتماعی و مشکلات فرهنگی موجود رفع شده و علاقه مندی مردم برای مشارکت در امور اجتماعی افزایش می یابد.
صادقی پاکدستی، پاکدامنی و مدیریت عالمانه و تخصصی را منشا تحول جامعه دانست و بر لزوم توجه به این اصول از سطوح پایین مدیریتی تا بالاترین رده های اداری و اجرایی تاکید کرد.
وی با برشمردن ظرفیت های گناباد در حوزه های گوناگون کشاورزی و صنعتی، افزود: گناباد جزو مهمترین شهرستان های استان است که با مدیریت جدید استمرار رشد و توسعه شهرستان بیش از گذشته تداوم می یابد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: علی رغم مشکلات کشور در حوزه کاهش درآمدهای نفتی بودجه شهرستان افزلیش یافته که امیدواریم به صورت صددرصدی تحقق یابد.

 

فرماندار شهرستان گناباد منصوب شد

فرماندار جدید گناباد روز چهارشنبه ۱۰دیماه کار خود را آغاز می کند

 


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1557 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: