افتتاح و بهره برداری از ۴۰ طرح در هفته دولت

دسته: اقتصادي , دسته‌بندی نشده
شنبه - 14 شهریور 1394

img_0495امام جمعه گناباد در خطبه های نمازجمعه گفت : در هفته دولت ۴۰ طرح در شهرستان گناباد افتتاح و به بهره برداری رسیده است . حجه الاسلام والمسلمین حسن صادقی نسب افزود : دولت با تمام مشکلاتی که دارد توانسته است برخی از طرح های نیمه تمام را به پایان برساند.

وی در ادامه میزان هزینه های انجام شده برای این طرح ها را ۲۱ میلیارد تومان اعلام کرد و اظهار داشت : با توجه به حضور احتمالی استاندار خراسان رضوی در شهرستان گناباد چند طرح هم در سفر ایشان به بهره برداری خواهد رسید.

امام جمعه گناباد در حالی گزارش هفته دولت را ارائه نمودند  که همچنان پس از قول های نماینده مردم گناباد وبجستان در مجلس شورای اسلامی و استانداری خراسان رضوی فرماندار شهرستان  تا کنون معرفی نشده است.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2789 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها
محسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 8 آبان 1394 - 10:07 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام من دانشجوی ارشد حسابداری در دانشگاه ازادقاین هستم وبیشتر دانشجویان ارشد دانشگاه قاین گنابادی هستند که همیشه بامشکل رفت وبرگشت مواجه اندانشجویان انتظار دارند که دانشگاه ازاد گناباد ارشد حسابداری رابیاورد ولی اقدامی انجام نمی گیرد ومسئولان دانشگاه ازاد گناباد میگویند استاد دکتر نداریم در صورتی که چند تا ازاساتید دیگر داشگاهها در مقطع ارشد گنابادی هستند لطفا بررسی کنید