مراسم تکریم ومعارفه مدیرجهاد کشاورزی گناباد برگزار شد

دسته: کشاورزی
چهارشنبه - 6 آبان 1394

مراسم تکریم ومعارفه مدیرجدید جهادکشاورزی شهرستان گناباد در محل نمازخانه این اداره وبا حضور مسئولین شهرستان و کشاورزان برگزار شد.
در این جلسه که با استقبال خوبی روبه رو شده بود جاهدی مدیریت جهاد کشاورزی گناباد به ارائه گزارشی در مدت ۶سال مدیریت خود ارائه کرد.
وی در ادامه این جلسه با اعلام آماری از وضعیت تولید محصولات کشاورزی گفت : در طی سال های ۸۸ تا ۹۴ سطح زیرکشت محصولات زراعی شهرستان از۹۶۹۲ به ۶۴۰۸ کاهش داشته است و دلیل این موضوع نیز تغییر رویکرد سازمان جهاد کشاورزی به سمت کشت هایی که میزان آب مصرفی کتری نیاز دارند می باشد.
محمدباقر جاهدی افزود : تولید محصولات زراعی نیز از سال ۸۸ با ۴۵۷۲۶ در سال ۹۴ به ۳۶۴۲۷ رسیده است و دلیل کاهش میزان تولید کم شدن میزان سطح کشت در شهرستان بنا به دلیل کمبود آب می باشد
وی ادامه داد : تولید محصولات گلخانه ای در شهرستان در سال ۸۸ به میزان ۸/۴۲۸ بود و در سال ۹۴ به ۱۲۲۴ رسیده است.
وی در خصوص وضعیت تولید شیر در شهرستان نیز افزود : میزان تولید شیر در شهرستان از ۴۵۷۰۰ به ۵۷۲۷۰ تن رسیده است و تولید گوشت قرمز نی نسبت به سال ۸۸ نزدیک به ۱۵۰ تن کاهش داشته است که دلیل این کاهش خشکسالی و ایجاد تغییر در دام سنگین شهرستان می باشد.
وی در پایان میزان کل تولید شهرستان در سال ۸۸ را ۱۰۹۳۹ و در سال ۹۴ را ۱۲۶۳۶۱ اعلام نمود.
در پایان این مراسم از زحمات محمدباقر جاهدی که بازنشسته شده اند تقدیر به عمل امد و آقای علیرضا حسین زاده به عنوان سرپرست جهادکشاورزی گنابphoto388510703259068580اد منصوب شدند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2876 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: