قدیمی ترین کاروان پیاده گناباد قدم در جاده عشق گذاشت + تصاویر

دسته: پسکلوت
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۰ آذر ۱۳۹۴

aروحانی طرح مستقر روستای بیمرغ گفت : ۵۰ نفر از اهالی این روستا به صورت پیاده عازم زیارت امام رضا (ع) می شوند.حجه الاسلام محمد گنابادی در گفتگو با خبرنگار  گنابادنیوز با اعلام این خبر افزود : کاروان پیاده زائرین امام رضا (ع) روستای بیمرغ ۱۵ سال است که رنج سفر را برخود هموار نموده تا به زیارت معبود بشتابند.

وی ادامه داد : این کاروان سفر خود را ۱۰آذر ماه از امامزاده سلطان احمدبن موسی الکاظم روستای بیمرغ آغاز و ظهر ۱۸ آذر ماه به حرم مطهر امام رضا (ع) مشرف خواهند شد.

این روحانی طرح مستقراظهار داشت : جوانترین زائر در این کاروان ۲۰ ساله و پیرترین نفر ۵۰ ساله می باشد و تمامی هزینه های این سفر را خیرین خود روستا متقبل شده اند.

وی رسیدن به لذت را پس از این که عرق ریخته ای را شیرین ترین چیز دانست و افزود : زیارت با هموار کردن رنج راه و پاهای ابله زده لذتی دارد که وصف ناشدنی می باشد.

حجه الاسلام محمد گنابادی که خود نیز در این کاروان حضور دارد و پیاده عازم زیارت امام هشتم خواهد شد افزود : بنده نیز به دیگر کاروان ها توصیه کرده ام که حتما از روحانی در کاروان استفاده شود متاسفانه برخی افراد در این کاروان ها شرکت نمود و با ایجاد برخی شبهات جوانان ارزشی را گمراه می نمایند.

وی خاطرنشان کرد : زمانی که وارد حرم مطهر شدیم و چشم ما به ضریح افتاد فقط باید این درخواست را داشته باشیم که این حرکت ناچیز ما و این که لطف خداوند شامل ما شده ، تا در این راه قدم برداریم پس این عمل همینطور خالص در پیش خودش نگه دارد.

حجه الاسلام گنابادی در پایان بیان داشت : تعداد ۸۰ نفر دیگر از اهالی روستا عازم کربلا شده اند که در حال حاضر در جاده نجف به کربلا در حال رسیدن به بارگاه ملکوتی حضرت سیدالشهدا (ع) می باشند.

تصاویر از سفر سال گذشته این کاروان می باشد

aعکس۰۱۳۳Haj hasan1213کاروان پیاده حرم تا حرم دهستان بیمرغ سال92 (4)کاروان پیاده حرم تا حرم دهستان بیمرغ سال92 (13)

 


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1557 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: