آیت الله واعظ طبسی در بیمارستان

دسته: اطلاعيه هاي سايت
بدون دیدگاه
شنبه - ۸ اسفند ۱۳۹۴

4199920_992

وزیر بهداشت در عیادت از آیت الله واعظ طبسی حال ایشان را نامساعد اعلام کرد و گفت: همه امکانات و تجهیزات پزشکی برای درمان ایشان فراهم است.

به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، سید حسن هاشمی در حاشیه عیادت مجدد از آیت الله طبسی با اشاره به این که روز گذشته به دنبال خونریزی مغزی و به دلیل توقف تنفسی که نزدیک به ۳۰ دقیقه بوده  سیستم مغز و اعصابشان دچار آسیب می‌‎شود، افزود: در حال حاضر سیستم گوارشی و تنفسی ایشان کار می کند اما سطح هوشیاری پایینی دارند و نسبت به دیشب حال ایشان تفاوتی نکرده است.

وزیر بهداشت در مورد روند درمان آیت الله واعظ طبسی افزود: شرایط ایشان چندان مساعد نیست ولی ما به عنوان تیم پزشکی تا آخرین لحظه تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد و همه تجهیزات پزشکی، دارویی و درمانی فراهم است و تا جایی که مرتبط با علم و در دست ما باشد برای درمان ایشان تلاش می کنیم.

گفتنی است وزیر بهداشت دیشب پس از اطلاع از کسالت و بستری شدن آیت الله واعظ طبسی راهی مشهد شد تا از وی در بیمارستان امام رضا(ع) عیادت کند.

آیت الله واعظ طبسی ساعتی پس از شرکت در انتخابات و انداختن رای خود به صندوق، دچار عارضه تنفسی شده و در بیمارستان بستری شدند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: