امام جمعه گناباد گفت: هرکس صدایش بلندتر باشد بودجه ای می گیرد

دسته: دسته‌بندی نشده , شهری , مرکزی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۲ خرداد ۱۳۹۵
امام جمعه گناباد گفت: هرکس صدایش بلندتر باشد بودجه ای می گیرد

براساس نگاه مسئولین به مشهد که بارندگی خوبی داشته هیچ بودجه ای به شهرستان گناباد که دارای 17 سال خشکسالی متوالی است تخصیص نیافته است.

امام جمعه گناباد حجت الاسلام صادقی نسبامام جمعه گناباد گفت: هرکس صدایش بلندتر باشد بودجه ای می گیرد.

به گزارش گنابادنیوز حجت الاسلام والمسلمین حسن صادقی نسب ظهر امروز در خطبه های نمازجمعه گناباد با انتقاد از ستاد مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی اظهارکرد: بیش از ۱۵ سال است که شهرستان گناباد با خشکسالی دست به گریبان می باشد و مردم دیگر طاقت این خشکسالی را ندارند.

وی با اشاره به کاهش ۵۰% میزان بارندگی در گناباد افزود: براساس آمار اداره هواشناسی طی چند سال گذشته میزان بارندگی سطح شهرستان گناباد بیش از ۵۰% کاهش داشته است.

امام جمعه گناباد گفت : دامپروری گناباد از بین رفته است و درحال حاضر شاهد از بین رفتن مزارع کشاورزان و مراتع گناباد بر اثر خشکسالی هستیم.

صادقی نسب با بیان اینکه متاسفانه مسئولین کشوری ملاک را بارندگی مشهد در استان خراسان رضوی قرار داده اند تصریح کرد: براساس این نگاه مسئولین هیچ بودجه خشکسالی را به خراسان رضوی تخصیص داده نشده و این در صورتی است که مردم شهرستان جنوبی استان خراسان رضوی دیگر نمی توانند خشکسالی ها را تحمل کنند.

وی با اشاره به انتقادهای قبلی خود به بحث بودجه خشکسالی افزود : هر روز شاهد هستیم که بیان می شود خشکسالی فقط در اصفهان و یزد می باشد به نظر می رسد هرکس صدایش بلندتر باشد بودجه خشکسالی به آنجا تعلق می گیرد.

امام جمعه گناباد خاطرنشان کرد : اگر مسئولین توجه ای به خشکسالی های متوالی در گناباد نکنند همان طوری که دامپروری گناباد از بین رفته است دیگر کشاورزی و مراتعی در گناباد وجود نخواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نسب گفت : بنده بارها از کم توجهی ستاد مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی انتقاد کرده ام و از ابتدای امسال نیز پیگر بودجه این ستاد برای گناباد می باشد که متاسفانه تاکنون یک ریال به گناباد تخصیص و یا کمکی بابت خشکسالی داده نشده است.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1557 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: