نبود اسپانسر درد پر افتخارترین ورزش گناباد/جایزه دانا تنها حامی کاراته کاران گنابادی

دسته: ورزشي
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۰ شهریور ۱۳۹۵
نبود اسپانسر درد پر افتخارترین ورزش گناباد/جایزه دانا تنها حامی کاراته کاران گنابادی

تیم کاراته شهرستان گناباد به علت نبود اسپانسر از مسابقات کشوری بازماند.

karateبه گزارش گنابادنیوز به نقل از گناپا تیم کاراته شهرستان گناباد که در سالهای اخیر با حضور در مسابقات مختلف بین المللی ، کشوری و استانی مقام های قابل توجهی را کسب کرده اند امسال به علت نبود اسپانسر نتوانستند در مسابقات کاراته کشوری که در اصفهان برگزار شده بود شرکت نمایند.

محمد علی نصیری رئیس هیات کاراته گناباد در گفتگو با خبرنگار ما گفت : در سالهای گذشته با حمایت اسپانسر و پرداخت بخشی از هزینه سفر توسط ورزشکار ،هیات کاراته گناباد می توانست مشکلات مالی جهت حضور در مسابقات را تا حدودی رفع نماید اما امسال هیچ شرکت و یا نهادی اسپانسری تیم کاراته گناباد را قبول نکرد.

وی تصریح کرد: یکی از مشکلات دیگر کاراته کاران گناباد عدم حمایت مسئولین و مردم شهرستان از آنها است، در حالی که کاراته یکی از پرافتخار ترین ورزش های چند سال اخیر گناباد است اما به جز جایزه دانا که از مقام آوران کشوری تجلیل و حمایت به عمل می آورد آنطور انتظار می رود مردم و مسئولین توجهی به کاراته کاران نمی کنند.

وی ادامه داد: بی توجهی به کاراته کاران باعث بی انگیزه شدن اعضای اصلی تیم کاراته گناباد شده است و این موضوع باعث شده برخی از کاراته کاران تمایلی برای حضور در مسابقات نداشته باشند.

نصیری عنوان کرد: هزینه شرکت در مسابقات کاراته کشوری نسبت به سالهای قبل افزایش یافته است، هیات و خانواده ورزشکار نمی تواند این هزینه ها را تامین نمایند.

رئیس هیات کاراته گناباد در پایان از مجتمع تجاری مسکونی شریعت بابت تامین بخشی از هزینه حضور در مسابقات کشوری و ستاد جایزه دانا جهت تجلیل و حمایت از مقام آوران ورزش کاراته گناباد تشکر نمود.

گفتنی است تیم کاراته گناباد با کسب مقام های اول تا سوم مسبقات بین المللی ، کشوری و جهانی در چند سال اخیر یکی از پر افتخار ترین ورزش های شهرستان محسوب می شود.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1557 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: