اقتصاد مقاومتی راهکار غلبه بر مشکلات اقتصادی است

دسته: دسته‌بندی نشده
جمعه - 2 مهر 1395
اقتصاد مقاومتی راهکار غلبه بر مشکلات اقتصادی است

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی پنجشنبه شب در همایش رهپویان ولایت در مرقد امامزاده سلطان محمد عابد (ع) کاخک گناباد افزود: رهبر معظم انقلاب اقتصاد مقاومتی را به عنوان راهکار مهم غلبه بر مشکلات متعدد اقتصادی مطرح کردند؛ از این رو منویات معظم له باید مورد توجه همه بخشهای تاثیرگذار باشد.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقیبه گزارش گنابادنیوز به نقل از ایرنا سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی پنجشنبه شب در همایش رهپویان ولایت در مرقد امامزاده سلطان محمد عابد (ع) کاخک گناباد افزود: رهبر معظم انقلاب اقتصاد مقاومتی را به عنوان راهکار مهم غلبه بر مشکلات متعدد اقتصادی مطرح کردند؛ از این رو منویات معظم له باید مورد توجه همه بخشهای تاثیرگذار باشد.
وی اظهار کرد: سیاستهای اقتصاد مقاومتی به نحو مطلوب در جامعه پیاده نشده و از تمام ظرفیتها برای تحقق آن بهره گرفته نشده است.
وی گفت: رمز موفقیت ما در دوران دفاع مقدس و غلبه بر تعدی و زیاده خواهی دشمنان، تبعیت از ولایت و رهبری بود و اینک نیز عامل عزت، عظمت و پیروزی ایران اسلامی در مقابله با ترفندهای دشمنان، تبعیت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب است.
سردار دقیقی افزود: پشتیبانی مردم از ولایت فقیه، نظام جمهوری اسلامی را در برابر تعدی استکبار جهانی و عوامل آنها مصون نگه می دارد.
وی ادامه داد: دشمنان از قدرت دفاعی نیروهای مسلح ما واهمه ای ندارند بلکه ترس آنها از قدرت ایمان و اراده ملت و تبعیت از ارزشهای اسلامی است.
وی با اشاره به نقش مهم رهبری امام خمینی (ره) در مقابله با تجاوزات دشمنان اظهار کرد: نقش بنیانگذار جمهوری اسلامی در این زمینه به درستی تبیین نشده است.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آحاد مختلف مردم به ویژه نسل جوان باید با واقعیتهای دوران دفاع مقدس از جمله نقش امام راحل در این دوران بیش از پیش آشنا شوند و هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای تحقق این مهم است.
به مناسبت هفته دفاع مقدس ۱۴۰ ویژه برنامه در شهرستان گناباد برگزار می شود.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2752 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: