مسابقه های منطقه ای ورزش های روستایی خراسان رضوی در شهرستان گناباد پایان یافت

دسته: ورزشي
بدون دیدگاه
جمعه - ۳ دی ۱۳۹۵
مسابقه های منطقه ای ورزش های روستایی خراسان رضوی در شهرستان گناباد پایان یافت

سومین دوره مسابقه های منطقه ای ورزش های روستایی استان خراسان رضوی که از روز پنج شنبه در گناباد آغاز شده بود، روز جمعه با قهرمانی تیمهای کاشمر و گناباد پایان یافت.

حسن بابایی رئیس هیئت ورزش ‌روستایی و بازی ‌های بومی ‌محلی گناباد در گفتگو با خبرنگار گنابادنیوز گفت : در مجموع تیمی این مسابقه ها شهرستانهای گناباد و کاشمر به صورت مشترک با ۲۶ امتیاز به مقام اول رسیدند و رشتخوار با ۱۲ امتیاز دوم شد و به مرحله بعدی راه یافتند.
حسن بابایی افزود: در بخش مردان و در رشته های والیبال و کبدی این دوره از رقابتها شهرستان رشتخوار، دومیدانی و شطرنج شهرستان کاشمر و تنیس روی میز شهرستان گناباد مقام اول را از آن خود کردند.
وی ادامه داد : در بخش بانوان و رشته های والیبال، پرتاب وزنه و پرش جفت شهرستان کاشمر و رشته های تنیس روی میز، دو و میدانی استقامت، شطرنج انفرادی و کبدی شهرستان گناباد به مقام نخست دست یافتند.
رقابتهای منطقه ای ورزشهای روستایی استان خراسان رضوی با حضور ۱۳۵ ورزشکار در قالب ۳۰ تیم در رشته های والیبال چهار نفره، کبدی، تنیس روی میز، شطرنج و دو و میدانی ماده های دو ۲ هزار متر، پرش جفت‌پا و پرتاب وزنه در بخ شهای مردان و زنان به مدت دو روز در شهرستان گناباد برگزار شد.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1557 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: