معاون فرماندار گناباداداره ورزش و جوانان گناباد تاکنون هیچ فعالیتی در حوزه جوانان انجام نداده است

دسته: اجتماعي
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۸ دی ۱۳۹۵
اداره ورزش و جوانان گناباد تاکنون هیچ فعالیتی در حوزه جوانان انجام نداده است

معاون فرماندار گناباد گفت: متأسفانه اداره ورزش و جوانان گناباد هیچ فعالیتی در حوزه جوانان تاکنون انجام نداده است درصورتی‌که این اداره با همکاری دانشگاه‌ها نقش مؤثری می‌تواند در حوزه جوانان داشته باشد.

محمودصادقی معاون فرماندار گنابادبه گزارش گنابادنیوز به نقل از ندای گناباد، محمود صادقی معاون فرماندار گناباد صبح امروز در جلسه هماهنگی و تبادل‌نظر تشکیل کمیته‌های شش‌گانه سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه خانواده که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، گفت: یکی از کمیته‌های شش‌گانه در حوزه خانواده، کمیته ترویج و تسهیل ازدواج موفق و آسان جوانان است که دبیر این کمیته اداره ورزش و جوانان گناباد می‌باشد.

وی اظهار کرد: متأسفانه اداره ورزش و جوانان گناباد هیچ فعالیتی در حوزه جوانان تاکنون انجام نداده است درصورتی‌که این اداره با همکاری دانشگاه‌ها نقش مؤثری می‌تواند در حوزه جوانان داشته باشد.

صادقی تسهیل تسهیلات ازدواج به جوانان را ازجمله عوامل مؤثر در ترویج ازدواج برشمرد و افزود: تسهیلات ازدواج تسهیلاتی است که هر زوج یک‌بار از آن استفاده می‌کنند و باید بانک‌ها ضمن رعایت قوانین داخلی خود، به تسریع اعطای این تسهیلات به زوج‌های جوان که حق قانونی و مسلم آن‌ها است، اقدام کنند تا به چالش کشیده نشود.

معاون فرماندار گناباد با ابلاغ سیاست‌های کلی رهبر معظم انقلاب در حوزه خانواده اشاره و تصریح کرد: وقتی رهبر معظم انقلاب در خصوص موضوعی شخصاً ورود پیدا می‌کنند ناشی از آن است که مسئولان در آن حوزه کوتاهی کرده‌اند لذا در حوزه خانواده نباید این سیاست‌ها تنها بر روی کاغذ بماند بلکه باید در سطح جامعه اجرا شود.

صادقی افزود: امروز آمارهای طلاق و کاهش ازدواج در کشور بخصوص استان خراسان رضوی نگران‌کننده است و در همین راستا دولت اقداماتی را در راستای تکریم بیشتر خانواده‌ها انجام داده است.

گفتنی است در این جلسه دبیران کمیته‌های فرهنگی، حقوقی، اقتصادی و معیشتی، جمعیت و سلامت، اجتماعی و ترویج و تسهیل ازدواج موفق و آسان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

از حاشیه‌های این جلسه عدم حضور علی فاضلی رئیس اداره ورزش و جوانان گناباد بود که پس از تماس فرمانداری یکی از کارکنان این اداره با تأخیر یک‌ساعته در این جلسه شرکت کرد و شنیده‌ها حاکی از آن است فاضلی اغلب اوقات روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه هر هفته در محل سکونت خود واقع در نیشابور حضور دارد.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: