نماینده مردم گناباد در مجلس با اشاره به دیدار اخیرش؛آیت الله هاشمی توصیه کردندقدر نظام رابدانیدوبرای خداومردم کارکنید

دسته: دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۰ دی ۱۳۹۵
آیت الله هاشمی توصیه کردندقدر نظام رابدانیدوبرای خداومردم کارکنید

نماینده مردم گناباد در مجلس با اشاره به جلسه اخیرش با آیت الله هاشمی گفت: از حضورشان توصیه ای خواستم و ایشان توصیه کردند همیشه قدر نظام را بدانید و برای خدا و مردم کار کنید.

حمید بنایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامیحمید بنایی  با اشاره به زحمات آیت الله هاشمی در مسیر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری بود و فقدان ایشان صدمه‌ای جبران‌ناپذیر است، ایشان در همه بحران‌ها، غم‌ها و شادی‌ها در کنار رهبری بودند و منافقین و دشمنان نتوانستند ایشان را از رهبری جدا کنند.

وی با اشاره به اینکه بارزترین ویژگی آیت الله هاشمی استقامت و صبر توام با تلاش بود، افزود: متاسفانه عده‌ای مطابق میل دشمن، می‌خواستند اتحاد بین مسئولان نظام را از بین ببرند و سعی در القای زاویه گرفتن آیت الله هاشمی رفسنجانی از رهبری و نظام داشتند در صورتی که این دسیسه علیه انقلاب هیچ‌گاه به ثمر نرسید.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: خاطرم هست که در مجمع نمایندگان جلسه ای را خدمت ایشان رسیدیم، من از حضورشان توصیه و تذکری خواستم و ایشان توصیه کردند همیشه قدر نظام را بدانید و برای خدا و مردم کار کنید.

حبرگزاری مهر


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: