معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباددانشگاه گناباد در تشکیل انجمن های علمی حائز رتبه برتر کشوری است

دسته: دانشگاه ها
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۲ دی ۱۳۹۵
دانشگاه گناباد در تشکیل انجمن های علمی حائز رتبه برتر کشوری است

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت : تمامی رشته های دانشگاه علوم پزشکی گناباد دارای انجمن علمی هستند که در این حوزه رتبه برتر کشوری را کسب کرده ایم.

محمدحسن مینوئیان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گنابادمحمد حسن مینوئیان  اظهار کرد: براساس دستورالعمل های وزارت بهداشت و سیاست های دانشگاه بحث اعتماد به دانشجو و تربیت کادر های آینده را در دستور کار خود قرارداده ایم.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۱۰ کانون فرهنگی در دانشگاه راه اندازی شده است که انتخابات و کلیه برنامه های آن برعهده خود دانشجویان قرار داده شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد افزود: از نیمه سال ۹۴ انجمن های علمی نیز زیرمجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی قرار گرفته است که با استفاده از این امکان توانسته ایم نهضت جهاد علمی در دانشگاه را شروع کنیم.

مینوئیان افزود: تمامی رشته های دانشگاه علوم پزشکی گناباد که شامل ۱۲ رشته و۲۴ مقطع جداگانه می باشد دارای انجمن علمی هستند که در این حوزه هم رتبه برتر کشوری را داریم.

وی در پایان تصریح کرد: خوشبختانه توانسته ایم از ادغام حوزه فرهنگی و علمی یک فضای علمی و با نشاط برای دانشجویان ایجاد کنیم که منشاء برکات خوبی چه در حوزه علمی و چه در حوزه فرهنگی در دانشگاه بوده است و با همراهی دانشجویان در مسیر خروجی بیشتر و افزایش بهره وری و توسعه علمی با سرعت بیشتر حرکت می کنیم.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: