مدیر حوزه علمیه امام رضا (ع) گنابادعشق و علاقه به آینده درخشان به ما می گوید هاشمی را دوست داشته باشیم.

دسته: اسلایدر , دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۲ دی ۱۳۹۵
عشق و علاقه به آینده درخشان به ما می گوید هاشمی را دوست داشته باشیم.

مدیر حوزه علمیه امام رضا (ع) گفت: آیت الله هاشمی در جمع دوستداران نظام باقی خواهد ماند و خناسان و بدخواهان نمی توانند با اظهار علاقه دروغین به هاشمی او را از جمع مومنان جدا کنند.

%d9%85%d8%b1%d8%a7%d8%b3%d9%85-%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%ad%d8%a7%d9%84-%d8%a2%db%8c%d8%aa-%d8%a7%d9%84%d9%84%d9%87-%d9%87%d8%a7%d8%b4%d9%85%db%8c-%d8%b4%d9%87%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%da%af%d9%86به گزارش خبرنگار گنابادنیوز، حجت الاسلام رضا مدنی ظهر چهارشنبه درمراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در محل مسجد جامع و مصلی گناباد اظهار کرد: یکی از روش های تربیتی اهل بیت (ع) سخن گفتن با مردم و ترسیم اهداف و مطالبات خود از مردم با زبان دعا است.
وی افزود: دعا از یک سو گفتگوی با خدای متعال است ، اما از سوی دیگر زبان دعا ترسیم نقشه راه برای فرد،جامعه و اجتماع است.
مدنی با اشاره به دعاهای مقام معظم رهبری در نماز بر پیکر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی افزود: نائب امام عصر ارواحنا فداه پرورش یافته مکتب اهل بیت است و دعاهای ایشان دارای پیام هایی می تواند باشد که به دلایل متعدد نمی توان آنها را با زبان خطابه و نوشتار بیان نمود.
مدیر حوزه علمیه امام رضا (ع) گناباد بیان داشت: رهبری حکیم و فرزانه انقلاب بعد از تکبیر چهارم حقایقی را با زبان دعا بیان فرمودند که تامل در آنها می تواند جامعه ما را در پیمودن راه امام و شهدا کمک و یاری نماید.
وی سپس به بیان سه فراز از دعاهای معظم پرداخت که عبارت بود از الهم احشره مع المجاهدین و الهم احشره مع المنفقین فی سبیلک پروردگار هاشمی را با مجاهدین و انفاق کنندگان در راه خودت محشور نما
رضا مدنی در ادامه به تشریح دعای رهبری پرداخت و خاطرنشان کرد: اگرچه این دعا و خواسته از خدای متعال است اما این دعا و این انشاء در بردارنده پیام ها و مطالبات و هشدارهایی برای ما و دشمنان ما است.
وی در خصوص پیام دعاهای رهبری بیان داشت: اولین پیام این دعا برای دشمنان و بدخواهان انقلاب این است که هاشمی در جمع دوستداران نظام باقی خواهد ماند و خناسان و بدخواهان نمی توانند با اظهار علاقه دروغین به هاشمی او را از جمع مومنان جدا نمایند.
مدیر حوزه علمیه امام رضا (ع) گناباد گفت: دشمنان بدانند که ملت ایران با دوستی هاشمی اجازه نخواهد داد دشمن با تظاهر به دوستی با هاشمی به اهداف پلید خود دست یابد.
مدنی خطاب به دشمنان انقلاب و اسلام بیان داشت: دشمنان بدانند نمی توانند هاشمی را دوست داشته باشند اما نسبت به اهداف بلند او از جمله استکبار ستیزی و حمایت از نهضت های آزادی بخش تنفر داشته باشند و شعار نه غزه ، نه لبنان جانم فدای ایران را سر دهند.
وی ادامه داد: دنیایی استکبار و زور و تزویر بداند و بفهمد که ملت ایران با زیرکی تمام نخواهد گذاشت که آنها نام هاشمی را ببرند اما شخصیت محبوب هاشمی و معشوق هاشمی و مراد و رهبر او را مورد ستم و جفا قرار دهد.
مدنی با اشاره به سخنان هاشمی و شهادت رهبری معظم انقلاب  در پیام خود به مناسبت ارتحال ایشان گفت: هاشمی تا زنده بود در مقابل این توطئه ها ایستاد و علی رغم  وجود اختلاف نظرها به رهبری عشق می ورزید و به گفته خود افتخار می کرد.
مدیر حوزه علمیه امام رضا (ع) گناباد در بخش دیگری از صحبت های خود به پیام دعاهای رهبری به دوستداران نظام و انقلاب افزود: مردم ایران با حضور کم نظیر و میلیونی خود و با تدبیر حکیمانه صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران در تشییع جنازه این خدمتگذار هود نشان داد که به خوبی پیام رهبری را درک نموده اند.
وی ادامه داد: ملت ایران به خوبی با اشاره حکیمانه رهبر خود دریافت که دشمن به دنبال دو قطبی کردن دوستداران هاشمی و رهبری است و با حضور میلیونی خود تودهنی محکمی به دشمن زد و با قطع نظر از انتقاداتی که به مواضع ایشان داشتند با حضور خود نشان دادند که هاشمی را دوست دارند و توطئه ها را خنثی کردند.
مدنی افزود: پیام دعاهای خوانده شد و خوانده نشده رهبری به دوستداران نظام این اسن که هاشمی داراری دیدگا های اجتهادی و مسائل بین المللی،اجتماعی،اقتصادی و غیره بود که نمی شود آنها را نقد ننمود اما با همه این نقدها باید هاشمی را دوست داشت و این مهم با نقد عالمانه و محترمانه تحقق می یابد.
مدیر حوزه علمیه امام رضا (ع) گناباد اظهار داشت:  نقد هاشمی باید همراه  با محبت ما نسبت به او و خدمات ده ها ساله او باشد.
وی در پایان با اشاره به وضعیت حساس کنونی گفت: شواهد نشان می دهد که دشمن کماکان به دنبال استفاده از نام هاشمی و گرفتن او از دامان انقلاب و نظام و رهبری است اما قرائن متعدد همه می گوید که هاشمی متعلق به انقلاب و نظلم و امام و رهبری است .
مدنی مصادف شدن ارتحال آیت الله هاشمی را با قیام ۱۹ دی مردم قم را یک تصادف معنادار دانست و افزود: امام راحل(ره) در مورد هاشمی می فرمایند که هاشمی زنده است تا انقلاب زنده است و مقام معظم رهبری نیز بارها فرمودند هیچکس برای من هاشمی نمی شود و یا این که بر پیکر او نماز خواندند این ها همه نشانه می دهد که هاشمی پیوند خورده با نظام و انقلاب و سرمایه انقلاب است که به هر قیمتی باید حفظ شود تا خناسان در او طمع ننمایند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: