تیم فجر بیدخت گناباد به لیگ برتر فوتبال خراسان رضوی صعود کرد

دسته: ورزشي
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۵ دی ۱۳۹۵
تیم فجر بیدخت گناباد به لیگ برتر فوتبال خراسان رضوی صعود کرد

تیم فوتبال فجر بیدخت گناباد عصر جمعه با پیروزی در برابر تیم پالایشگاه گاز سرخس به رقابتهای لیگ برتر فوتبال استان خراسان رضوی راه یافت.

فوتبالبه گزارش گنابادنیوز خبرنگار ایرنا، تیم فوتبال فجر بیدخت در رقابتهای نهایی لیگ دسته اول فوتبال استان خراسان رضوی توانست با پیروزی یک بر صفر در برابر تیم پالایشگاه گاز سرخس به عنوان یکی از سه تیم برتر به صورت مستقیم به مسابقه های لیگ برتر فوتبال استان صعود کند.
تنها گل این مسابقه که در استادیوم آزادی گناباد برگزار شد را یاسر صفر زاده در دقیقه ۵۵ وارد دروازه تیم پالایشگاه گاز سرخس کرد.
رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال استان خراسان رضوی با شرکت تیمهای فجر بیدخت و کیهان گناباد، آریا کاشمر، خادم الشریعه و پالایشگاه گاز سرخس و شهرداری کاشمر دی ماه جاری به صورت دوره ای در نقاط مختلف استان برگزار شد.
در پایان این رقابتها تیمهای شهرداری بینالود و خادم الشریعه سرخس اول و دوم و تیم فجر بیدخت سوم شد و هر سه تیم به رقابتهای لیگ برتر فوتبال استان خراسان رضوی راه یافتند.
تیم فوتبال کیهان گناباد هم عصر جمعه در کاشمر به مصاف تیم آریا این شهر رفت و با وجود برتری یک بر صفر به دلیل کسب مقام چهارمی از صعود به مسابقه های لیگ برتر فوتبال استان باز ماند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: