همزمان با دومین روز دهه مبارک فجربهره برداری ۱۳ طرح عمرانی در گناباد آغاز شد

دسته: اطلاعيه هاي سايت , دسته‌بندی نشده
چهارشنبه - 13 بهمن 1395
بهره برداری ۱۳ طرح عمرانی در گناباد آغاز شد

همزمان با دومین روز دهه مبارک 13 طرح کشاورزی و بهداشتی روز چهارشنبه طی مراسمی در گناباد به بهره برداری رسیدند.

82411362-71374687برای اجرای این طرحها در بخشهای روشهای نوین آبیاری، کانال انتقال آب، احیاء و مرمت قنات، صنایع بسته بندی و ساخت خانه بهداشت روستایی در مجموع ۱۳ میلیارد و ۹۸۴ میلیون ریال هزینه شده است.
از این میزان ۱۲ میلیارد و ۸۸۴ میلیون ریال برای اجرای طرحهای مربوط به کشاورزی در سطح شهرستان و یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال برای ساخت خانه بهداشت روستای قوژد با اعتبار یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
همچنین عملیات اجرای ۱۶ طرح بهداشتی شامل مرکز آموزش بهورزی، مراکز خدمات جامع سلامت، خانه بهداشت و محل اسکان پزشکان با اعتبار حدود ۷۰ میلیارد ریال در گناباد آغاز شد.
آغاز عملیات اجرایی سالن کنفرانس مرکز علمی و کاربردی بیدخت با اعتبار ۷۵۰ میلیون ریال از دیگر اقدامات در دومین روز از دهه فجر در شهرستان گناباد بود.
فرماندار گناباد در مراسم افتتاح این طرحها گفت: به دلیل توجه ناکافی نسبت به برندسازی کالاها بیشتر محصولات تولیدی این شهرستان به سایر شهرها صادر و حتی به نام و برند آنها به بازار مصرف عرضه می شود.
محمدعلی نبی پور پرداخت تسهیلات رونق اقتصادی را از اقدامات مهم در راستای امید دادن و رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار و به طبع آن کاهش آسیبهای اجتماعی در جامعه دانست.
طی دهه مبارک فجر امسال ۲۰۰ عنوان برنامه در بخشهای مختلف در شهرستان گناباد برگزار می شود که از جمله آنها می توان به افتتاح ۶۴ طرح و آغاز عملیات اجرایی شش طرح عمرانی اشاره کرد.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2789 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: