تمدید ۶۷۹ سند اجاره رقبه موقوفات در گناباد

دسته: اطلاعيه هاي سايت , تاريخ و فرهنگ
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
تمدید ۶۷۹ سند اجاره رقبه موقوفات در گناباد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گناباد گفت: از ابتدای امسال تاکنون، ۶۷۹ سند اجاره رقبه موقوفات در شهرستان گناباد تمدید شده است.

حجت‌الاسلام سعید غیرتمند، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گنابادحجت‌الاسلام سعید غیرتمند، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گناباد با بیان اینکه وظایف سازمان اوقاف و امور خیریه در سه بخش موقوفات، بقاع متبرکه و فعالیت‌های فرهنگی است، اظهار کرد: اجاره دادن موقوفات منفعتی در بخش‌های مسکونی، تجاری و کشاورزی، یکی از فعالیت‌های حوزه موقوفات است که در این راستا ۶۷۹ سند اجاره رقبات از ابتدای امسال تاکنون به‌روز شده است.
وی با بیان اینکه در همین راستا، تعداد ۳۰ مزایده، ۸ انتقالی و ۸ مورد ابتدا به ساکن به اجاره واگذار شده است، اظهار کرد: بیشترین تعداد اسناد اجاره در بخش کشاورزی است.
حجت‌الاسلام غیرتمند تصریح کرد: یکی از بسترهای لازم جهت رشد بخش کشاورزی و افزایش درآمد، ایجاد یکپارچه‌سازی اراضی و حضور نیروهای تحصیل‌کرده در زمینه‌های مکانیزه کردن کشاورزی منطقه است که اداره اوقاف و امور خیریه در همین راستا آماده در اختیار گذاشتن آب و اراضی موقوفه جهت سرمایه‌گذاری است.

منبع: ایکنا


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: