فرماندارگناباد:حمایت از محرومان و رسیدگی به مناطق محروم از اهداف اصلی نظام است

دسته: اجتماعي
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
حمایت از محرومان و رسیدگی به مناطق محروم از اهداف اصلی نظام است

فرماندار گناباد گفت: حمایت از محرومان و رسیدگی به آن ها از اهداف اصلی نظام جمهوری اسلامی است که سرلوحه همه دولت ها بوده است.

محمدعلی نبی پور فرماندار گنابادمحمدعلی نبی پور  در حاشیه مراسم افتتاح محل استقرار تیم سلامت روستای بیهود گناباد، اظهار کرد: یکی از برنامه ریزی های تمای دولت ها و مسئولان جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهر است زیرا روستائیان تولید کننده اند و مانند مردم شهر مصرف کننده نیستند.

وی افزود: حمایت از محرومان و رسیدگی به آن ها از اهداف اصلی نظام جمهوری اسلامی است که سرلوحه همه دولت ها بوده است و در طی ۳۸ سال گذشته با نگاه دولت ها به مناطق محروم اقدامات مهم و بزرگی صورت گرفته است. در روستاها استعدادهای مختلفی نهفته است که دولت ها موظف هستند با یک نگاه متوازن در توزیع خدمات این استعداد ها را کشف نمایند.

فرماندار گناباد با اشاره به طرح تحول سلامت که در دولت تدبیر و امید اجرایی شد، ادامه داد: این طرح در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص این که بیماران نباید دغدغه ای به جز درد خود داشته باشد صورت گرفته است.

وی گفت: درست است که طرح تحول سلامت به صورت کلی اجرا نشده و در برخی موارد ضعیف عمل کرده است، اما تا همین مرحله نیز توانسته رضایت مردم به خصوص قشر محروم و کم برخوردار را جلب کند.

منبع: مهر


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1542 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: