رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای گنابادسوار شدن مسافران در میدان مند دلیل تاخیر اتوبوس ها

دسته: راه و ترابری
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۹ اسفند ۱۳۹۵
سوار شدن مسافران در میدان مند دلیل تاخیر اتوبوس ها

رئیس اداره راهداری وحمل و نقل جاده ای گناباد گفت: عدم صدور صورت وضعیت در هنگام خروج اتوبوس از ترمینال دلیل تاخیر اتوبوس های بین شهری گناباد است.

اداره راه گناباد-مهندس-ارشادییونس ارشادی در گفتگو با خبرنگار گنابادنیوز در خصوص تاخیر اتوبوس های بین شهری و مشکلات دیگر در این حوزه افزود: برای بررسی شکایت مردم و رسیدگی به تخلفات شرکت های مسافربری درایام عید نوروز در محل ترمینال دفتر رسیدگی به شکایات راه اندازی خواهد شد.

وی ادامه داد: هماهنگی های لازم در خصوص معاینه فنی اتوبوس نیز صورت گرفته و بزودی بازدیدی از ترمینال و اتوبوس ها خواهیم داشت.

رئیس اداره راهداری وحمل و نقل جاده ای گناباد اظهار کرد: در حال حاضر اتوبوسی با قیمت یک میلیارد و دویست میلیون تومان در گناباد داریم ولی متاسفانه این اتوبوس با تجهیزات کامل برای مسافر همیشه مشکل دارد .

وی یکی از مشکلات کمبود مسافر در گناباد را عدم برخورد با اتوبوس هایی که درمیدان مند مسافر سوار می کنند دانست و افزود: متاسفانه به دلیل عدم مراجعه مسافرین به ترمینال و حضور در میدان مند برای سوار شدند راننده باید برای سوار کردن مسافر به این میدان مراجعه کند و بعد از آن در روبه روی ترمینال جهت صدور صورت وضعیت توقف نماید که این خود در حدود نیم ساعت تاخیر ایجاد می کند و براساس بررسی های صورت گرفته بیش از ۵۰ درصد مسافرین گنابادی از میدان مند سوار اتوبوس می شوند.

یونس ارشادی در خصوص رفع این مشکل نیز بیان داشت: اگر شهرداری صدور صورت وضعیت را هنگام خروج اتوبوس از ترمینال انجام دهد و مسافرین نیز برای سوار شدن به ترمینال مراجعه کنند دیگر شاهد تاخیر اتوبوس ها نخواهیم بود.

رئیس اداره راهداری وحمل و نقل جاده ای گناباد گفت: براساس قانون در صورتی که ظرفیت اتوبوس به ۵۰ درصد نرسید آن شرکت می تواند مسافرین را به شرکت بعدی واگذار کند با همان شرایط که مسافر بیلط تهیه کرده است.

ارشادی افزود: ما در گناباد ۴ شرکت مسافربری با تعداد ۴۰ اتوبوس داریم که از این تعداد ۶ دستگاه وی ای پی هستند که هر ۴۵ دقیقه یک سرویس داریم و در طول روز ۱۴ سرویس به شهرهای مختلف انجام می شود.

رئیس اداره راهداری وحمل و نقل جاده ای گناباد خاطرنشان کرد: مسافرین در خصوص هرگونه شکایت می توانند به اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مراجعه نمایند و پس از تسلیم شکایت بررسی های لازم صورت و نتیجه اعلام خواهد شد.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: