گنابادنیوز گزارش می دهد:مشکل پارکینگ هسته مرکزی شهر + پاسخ شهرداری

دسته: شهری
یک دیدگاه
دوشنبه - ۹ اسفند ۱۳۹۵
مشکل پارکینگ هسته مرکزی شهر + پاسخ شهرداری

شهردار گناباد گفت: ترافیک های چند روز اخیر که باعث اعتراض همشهریان شده است به دلیل نبود پارکینگ در هسته مرکزی شهر است.

میرزاعلی تقوی شهردار گنابادچند روزی هست که در هسته مرکزی شهر و بخصوص در ساعت های اول شب شاهد ترافیک هستیم که باعث اعتراض مردم شده است.

میرزا علی تقوی در گفتگو با خبرنگار گنابادنیوز در خصوص این مشکل گفت: در هسته مرکزی شهر دو پارکینگ اصلی داریم که همانطور همشهریان در جریان هستند پارکینگ پشت بانک صادرات یا همان پارکینگ شریعت در دست ساخت می باشد و امیدواریم به زودی افتتاح گردد.

وی ادامه داد: پارکینگ بعدی که از آن استفاده می شد پارکینگ پشت پاساژ قهرمانی است که چند روزی می شود که مالک آن اقدام به بسته کردن درب آن نموده است.

شهردار گناباد خاطرنشان کرد: در خصوص این اقدام باید این را در نظر داشت که ملک پارکینگ ، ملک شخصی فرد است و ما نمی توانیم در آن خصوص اقدامی انجام دهیم ولی در این باره با مالکان آن مذاکراتی انجام داده ایم و حتی حاضر شده ایم امتیازاتی به آن ها بدهیم تا درب پارکینگ را باز نمایند.

تقوی افزود: طی یک هفته اخیر سه جلسه با مالکان پارکینگ صورت گرفته و حتی اعضای محترم شورای شهر نیز مذاکراتی انجام داده اند ولی متاسفانه با توجه به نزدیک شدن به ایام عید نتواسته ایم آنها را متقاعد به باز کردن درب پارکینگ کنیم.

وی ادامه داد: شهرداری دستورالعمل هایی دارد و تا حدی می تواند امتیازات جهت پروژه ای واگذار کند و نمی تواند هرکس آنچه در نظرش است را انجام دهد.

شهردار گناباد گفت: امیدواریم بتوانیم طی چند روز آینده مالکان را راضی کنیم و در این مدت از همشهریان خواهشمندیم تا جایی که امکان دارد وسایل نقلیه خود را در نزدیکی محدوده هسته مرکزی شهر پارک کنند و از تردد و یا پارک آن در هسته مرکزی خوداری کنند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۷:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

قانونی در ساختن مجتمع های تجاری و یا پاساژها می باشد که‌ مالک ملزم به ساختن پارکینگ پاساژ می‌باشد که در پاساژ نمازی و یا قلی زاده با پاساژ هایش قدیمی رعایت نشده که حال به این مشکلات گرفتار نمیشدیم