مدیر آموزش و پرورش گنابادآمادگی اسکان روزانه ۱۵۰۰ نفر را داریم

دسته: دسته‌بندی نشده , شهری , گردشگری
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۹ اسفند ۱۳۹۵
آمادگی اسکان روزانه ۱۵۰۰ نفر را داریم

مدیر آموزش و پرورش گناباد گفت: با تمهیداتی که انجام شده و مراگزی که تجهیز کرده ایم روزانه امکان اسکان 1500 نفر را داریم.

سیدمحمد-مهدوی مدیرآموزش و پرورش گنابادسید محمد مهدوی در گفتگو با گنابادنیوز، اظهار کرد: با هدف خدمت عالمانه به زائرین آقا علی بن موسی الرضا کمیته اسکان و پذیرایی از مسافران نوروزی در گناباد تشکیل شده است.
وی ادامه داد: برای اسکان و پذیرایی از مسافران ۱۱ فضا پیش بینی شده که شامل دو خانه معلم ، هفت نمازخانه و چند خوابگاه است که در شرایط احتیاج امکان دارد این فضا ها را افزایش دهیم.
مدیر آموزش و پرورش گناباد با اشاره به مکان هایی که پیش بینی کرده اند اسکان هزار و۵۰۰ نفر روزانه در گناباد را امکان پذیر دانست و افزود: طی دو روز گذشته تعداد ۴۵ خانواده ب میزان ۳۵۰ نفر از امکان اسمان گناباد به صورت رایگان استفاده کرده اند.
مهدوی خاطرنشان کرد: با ثبت جهانی قنات قصبه گناباد و ایجاد زیرساخت های گردشگری و معرفی گناباد در سطح کشور پیش بینی میکنیم امسال میزبان پنج هزار نفر از فرهنگیان کشور باشیم.
وی افزود: در راستای گنابادی شناسی و تلاش برای ماندگاری بیشتر زائرین و مسافرین مراکز دیدنی و مذهبی گناباد و نقشه راهنما در بدو ورود تقدیم عزیزان می گردد.
مدیر آموزش و پرورش گناباد بیان داشت : تعداد ۲۵نفر از همکاران بصورت شبانه روزی ارایه خدمات را بر عهده دارند وهمچنین جهت هماهنگی بیشتر جلسات توجیهی برای همه مسیولین امر برگزار و فضاهای اسکان از نظر بهداشتی مورد بررسی قرار گرفته و سعی شده است در حد بضاعت امکاناتی در اختیار زایرین و مسافرین عزیز قرار گیرد.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: