بازدید سرزده معاون اجرایی اورژانس کشور از دانشگاه علوم پزشکی گناباد

دسته: دانشگاه ها , دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۳ فروردین ۱۳۹۶
بازدید سرزده معاون اجرایی اورژانس کشور از دانشگاه علوم پزشکی گناباد

معاون اجرایی اورژانس کشور به صورت سرزده از مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی،بیمارستان 15 خرداد و دو پایگاه اورژانس جاده ای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی گناباد بازدید کرد.

phoca_thumb_l_ -22به گزارش  گنابادنیوز به نقل از وب‌دا، دکتر جعفر میعادفر معاون اجرایی اورژانس  کشور صبح امروز، دوم فروردین‌ماه، با حضور در شهرستان گناباد، از مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی، بخش اورژانس بیمارستان ۱۵ خرداد، محل استقرار اتوبوس آمبولانس و پایگاه های اورژانس جاده ای عمرانی و نجم آباد بازدید کرد.

دکتر معیادفر در این بازدیدها، که دکتر احمدی رئیس دانشگاه، دکتر باذلی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی، مدیر روابط عمومی و رئیس دفتر ریاست دانشگاه هم حضور داشتند ضمن تبریک سال نو به پرسنل اورژانس، از نزدیک روند خدمت رسانی اورژانس دانشگاه علوم پزشکی گناباد را مورد ارزیابی قرار داد.
وی در پایان این بازدید سه ساعته با اشاره به بازدیدهای انجام گرفته گفت: دانشگاه علوم پزشکی گناباد تمام تلاش خود را انجام داده است تا خدمات خود را در ایام نوروز به بهترین نحو ارائه نماید.
معاون اجرایی اورژانس کشور افزود: اینکه رئیس دانشگاه، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی، رئیس و مدیران بیمارستان و … در ایام تعطیلات نوروز در منطقه حضور دارند نشان دهنده سعی و تلاش برای ارائه بهترین شکل خدمت به مردم است.
دکتر میعادفر روند خدمت رسانی و نتیجه ارزیابی خود را از این بازدید مطلوب ارزیابی کرد.
وی در خصوص فعالیت های اورژانس در ایام سپری شده از تعطیلات نوروزی نیز گفت: از ۲۵ اسفندماه سال گذشته تا به امروز حدود ۶۰۰۰۰ ماموریت توسط اورژانس در کشور انجام شده است که از این تعداد حدود ۱۳۰۰۰ ماموریت مربوط به حوادث ترافیکی بوده است که ۱۱۰۰۰ مورد آن منجر به انتقال مصدوم به بیمارستان ها شده است.
معاون اجرایی اورژانس کشور رعایت اصول رانندگی و توقف برای استراحت در مسیرهای طولانی را دو عامل مهم در کاهش حوادث رانندگی دانست و ابراز امیدواری کرد مسافران نوروزی با رعایت این نکات، سفری سالم را تجربه کنند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: