رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد خبر داد:جابه جایی ۹۸۲۵ نفر مسافر در ایام نوروز

دسته: راه و ترابری
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۱۷ فروردین ۱۳۹۶
جابه جایی ۹۸۲۵ نفر مسافر  در ایام نوروز

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد گفت : طبق آمار رسمی ثبت شده در سایت حمل و نقل و راهداری در شهرستان گناباد حدود 473 سفر با ناوگان مسافربری عمومی انجام شده که با این تعداد سفر تعداد 9825 مسافر به نقاط مختلف استان و کشور جابجا شده اند .

حمل و نقل عمومیبه گزارش گنابادنیوز مهندس یونس ارشادی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد با اعلام این خبر  گفت :  اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد قبل از آغاز سفرهای نوروزی در بخش حمل و نقل چندین جلسه را با ریاست انجمن صنفی مسافر شهرستان و شرکتهای مسافربری شهرستان انجام داده و راهکارهای لازم به شرکت ها داده شده است . همچنین در این راستا کارشناسان حمل و نقل این اداره با حضور مستمر در محل پایانه مسافربری بصورت کشیک نظارت های لازم را بر حمل و نقل عمومی شهرستان انجام داده اند .
وی افزود طبق آمار رسمی ثبت شده در سایت حمل و نقل و راهداری در شهرستان گناباد از مورخه ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۵ لغایت ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۶ حدود ۴۷۳ سفر با ناوگان مسافربری عمومی انجام شده که با این تعداد سفر تعداد ۹۸۲۵ مسافر به نقاط مختلف استان و کشور جابجا شده اند . که این آمار در مدت مشابه سال قبل در شهرستان گناباد تعداد  ۴۶۷ سفر و ۱۰۷۵۹ مسافر بوده است .
مهندس یونس ارشادی با اعلام این خبر افزود : باتوجه به پتانسیل بالای شهرستان گناباد در بخش حمل و نقل سایر اقدامات نظارتی شامل گشت های نوروزی ، کنترل کارت هوشمند رانندگان ، ساماندهی وانت بارها ، کنترل بارنامه ها و ساماندهی و نظارت بر شرکت های حمل و نقل کالا از دیگر اقدامات این اداره می باشد که علاوه بر فعالیت های راهداری و گشت ها و اکیپ های ثابت و سیار راهداری در نوروز ۹۶ در سطح شهرستان به انجام رسیده است .

روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: