رئیس دانشگاه علوم پزشکی گنابادبیمارستان علامه بهلول گناباد با حضور وزیر بهداشت افتتاح می شود

دسته: دانشگاه ها , دسته‌بندی نشده , شهری
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۸ فروردین ۱۳۹۶
بیمارستان علامه بهلول گناباد با حضور وزیر بهداشت افتتاح می شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: بیمارستان علامه بهلول گناباد عصر شنبه با حضور دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ، درمان وآموزش پزشکی افتتاح می شود.

بیمارستان علامه بهلول گنابادرضا احمدی در گفتگو با خبرنگار گنابادنیوز اظهار کرد: بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی بهلول گناباد در دولت گذشته ساخت آن کلید خورده و در این دولت کامل، تجهیز و به بهره برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: شهرستان گناباد از آنجایی که در جنوبی ترین نقطه استان قرار دارد و دسترسی به امکانات در مشهد برای افراد سخت بود ساخت و راه اندازی این بیمارستان برای گناباد و شهرستان های همجوار امری بسیار ضروری بنظر می رسید که به همت وزرات بهداشت این مهم اتفاق افتاد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد تصریح کرد: برای ساخت این بیمارستان ۸۰ میلیارد تومان هزینه صورت گرفته و ساخت آن بر اساس آخرین استانداردها بوده است.

احمدی خاطرنشان کرد: با استقرار پیشرفته ترین دستگاه MRI و سی تی اسکن مولتی اسلایدر و رادیوگرافی دیجیتال در بیمارستان علامه بهلول، در رنکینگ یک بیمارستانهای کشور قرار گرفته ایم.

وی افزود: خدمات تخصصی زنان، داخلی، جراحی عمومی و بیهوشی در بیمارستان بهلول بصورت شبانه روزی خواهد بود و

برای اولین بار در شهرستان، امکانات و نیروی آموزش دیده مورد نیاز برای انجام زایمان طبیعی در آب در بیمارستان علامه بهلول فراهم شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد اظهار کرد: بیمارستان علامه بهلول گناباد بزرگترین پروژه تاریخ شهرستان گناباد است که روز شنبه با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: