معاون شهرداری گنابادرفاه مردم در اولویت کاری ما است

دسته: شهری
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
رفاه مردم در اولویت کاری ما است

معاون شهرداری گناباد گفت : در برنامه هایی که در دست اقدام داریم و یا برنامه ریزی میکنیم اولویت رفاه حال مردم است.

مهران حسین زاده معاون شهردار گنابادبه گزارش گنابادنیوز، از ابتدای سال ۹۶ است که شاهد حضور تاکسی های خط بیدخت در ابتدای خیابان سعدی روبه روی هیئت علی اکبری هستیم ومسافران در این ایشتگاه باید سوار شوند که این انتقال ایستگاه نارضایتی برخی از مردم را در برداشته است.

یکی از مغازه داران محل در گفتگو با گنابادنیوز اظهار کرد: ایستگاه تاکسی ها باعث شلوغی درب مغازه های ما شده است و ما داریم از این کار ضربه می خوریم و از جابه جایی ایستگاه ناراضی هستیم.

یکی دیگر از افرادی که در محل ایستگاه بود نیز به خبرنگار ما گفت: جابه جایی ایستگاه کار درستی بوده است ولی متاسفانه در ساعت های شلوغ ایجاد ترافیک میکند و هم مسافران و هم ماشین هایی که قصد تردد در خیابان سعدی را دارند با مشکل روبه رو میکنند.

برای پیگری سری به شهرداری گناباد زدیم مهران حسین زاده معاون شهردار گناباد در گفتگو با گنابادنیوز گفت: جابه جایی ایستگاه تاکسی ها بنا بر درخواست مردم و خود تاکسی دارها بوده است.

وی ادامه داد: دلایل مردم و تاکسی دارها منطقی به نظر می رسد مردم می گویند ما برای خرید به میدان امام می آیم و با کلی وسایل باید ۵۰۰ متر برویم تا به تاکسی برسیم حال یک فرد مسن چطور این مسیر را طی کند.

حسین زاده خاطر نشان کرد: تاکسی دارها نیز از چند سال است که به دنبال جا به جایی ایستگاه هستند و دلیل آن را این طور بیان می کنند که مسافر بیدخت و یا کلا این خط در همان ابتدای خیابان سعدی توسط مسافرکش های شخصی سوار می شوند و مسافذی ۵۰۰ متر پایین نمی آید تا سوار تاکسی شود.

معاون شهردار گناباد اظهار داشت: ما سعی کرده این در خدمات شهری اولویتنرا بر رفاه حال مردم بگذاریم و این جابه جایی نیز در راستای این هدف بوده است.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: