دو گنابادی در سکوی نخست بزرگترین رویداد فرهنگی دانشگاه‌‌های کشور

دسته: دانشگاه ها
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
دو گنابادی در سکوی نخست بزرگترین رویداد فرهنگی دانشگاه‌‌های کشور

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد از کسب دو تندیس و مقام برتر در بزرگترین رخداد فرهنگی و هنری دانشگاه ‌ها و مراکز آموزش عالی کشور توسط دو نفر از کارکنان این دانشگاه خبر داد.

photo_2017-04-19_15-31-15محمد شمسی ثانی با اعلام این خبر گفت: ۴۴ نفر از دانشجویان و کارکنان دانشگاه به عنوان نامزد در بخش‌ های مختلف مرحله نهایی هشتمین دوره این جشنواره شرکت کردند و مراسم اختتامیه این جشنواره نیز در سه بخش کارکنان، اساتید و اعضای هیئت علمی و بخش ادبی، بخش فیلم و هنرهای تجسمی و همچنین بخش تئاتر ، موسیقی و مشاعره در تهران برگزار شد.

وی ادامه داد: مهدی رمضانی اول از اساتید کانون ادبی خلوتگاه قلم دانشگاه علوم پزشکی گناباد موفق به کسب رتبه اول در بخش شعر نو این جشنواره شد.

شمسی ثانی افزود: همچنین سارا جوانبخت کارشناس مسئول انجمن‌ های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد نیز موفق شد در این جشنواره ، رتبه اول رشته فیلم کوتاه در بخش هنرهای نمایشی را برای فیلم «برای پدر» کسب کند.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد اظهار کرد: مراسم اختتامیه بخش کارکنان، اساتید و اعضای هیئت علمی و بخش ادبی با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت و حدود ۸۵۰ نفر از دانشگاهیان سراسر کشور در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران برگزار شد.
ایسنا
photo_2017-04-19_15-31-15

 


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1542 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: