رئیس ادراه برق گنابادمطالبات و هزینه نگهداری مشکلات مهم تامین و توزیع برق گناباد است

دسته: دسته‌بندی نشده , شهری
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
مطالبات و هزینه نگهداری مشکلات مهم تامین و توزیع برق گناباد است

رئیس ادراه برق گناباد گفت: افزایش مطالبات و هزینه نگهداری تاسیسات از مشکلات مهم تامین و توزیع برق این شهرستان به شمار می رود.

برقبه گزارش گنابادنیوز به نقل از ایرنا محمد بهشتی  افزود: تداوم معضل خشکسالی، توفان شن و گرد و خاک موجب افزایش ۲۰ درصدی هزینه نگهداری سالانه تاسیسات تامین برق مناطق شهری و روستایی گناباد شده به طوری که در این شرایط مجبور به سرویس شبکه توزیع در فاصله زمانی کوتاه هستیم.
وی گفت: بدهی معوقه بیش از ۶۰ میلیارد ریالی بخشهای دولتی و خصوصی به اداره برق گناباد مشکلات متعددی در روند خدمت رسانی مطلوب به مردم ایجاد کرده و به یکی از دغدغه های مهم این بخش تبدیل شده است.
رئیس اداره برق گناباد گفت: ۸۰ میلیارد ریال در سال گذشته برای اجرای طرح های برق رسانی شامل نصب، توسعه و تقویت شبکه های برق روستایی این شهرستان اختصاص یافت و از این میزان برق رسانی به پنج روستا با دو میلیارد و ۳۹۰ میلیون ریال اجرا شد.
وی یکی از طرح های مهم این اداره در سال گذشته را بهره برداری از سوییچ خانه GIS و مرکز کنترل با اعتبار بالغ بر شش میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال ذکر کرد.
وی گفت: همچنین تعویض کنتورهای قدیمی و نصب ۳۷۲ کنتور هوشمند با اعتبار هفت میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال در این مدت انجام شد.
وی مجموع اعتبارات پروژه های شهرستان در سال گذشته را ۳۲ میلیارد ریال ذکر کرد و افزود: در بخش شهری بیشتر اعتبارات در بخش توسعه شبکه برای تامین برق مشترکین جدید و تقویت آن برای کاهش خاموشی هزینه شد.
بیش از ۴۴ هزار مشترک در مناطق شهری و روستایی گناباد زیرپوشش خدمات اداره برق قرار دارند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1542 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: