رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد خبر داد:بازسازی یک دستگاه تریلی ولوو با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون ریال 

دسته: راه و ترابری
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
بازسازی یک دستگاه تریلی ولوو با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون ریال 

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای گناباد گفت: با پیگیری و تخصیص اعتبار این تریلر بازسازی و آماده خدمت به مردم شد.

۲۰۱۷-۰۵-۰۹_۱۳.۴۳.۰۱به گزارش گنابادنیوز به نقل از روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد  ، مهندس یونس ارشادی با اعلام این خبر  گفت :

در هر گونه عملیات راهداری در سطح حوزه شهرستان جهت جابجایی ماشین آلات سنگین راهداری به محل پروژه نیاز مبرم به یک دستگاه تریلی می باشد که متاسفانه قبل از جداسازی اداره راه و شهرسازی گناباد از این اداره تریلر این اداره دچار سانحه واژگونی گردیده بود ، که بعضی از مواقع به دلیل نبود دستگاه مذکور این اداره دچار مشکلاتی نیز گردیده بود .

مهندس ارشادی افزود : با پیگیری های فراوان از اداره کل خوشبختانه توانستیم با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون ریال از محل اعتبارات ملی به بهترین شکل تریلی مربوطه را راه اندازی نماییم .

ارشادی یاد آور شد : اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد در طی ۴ ماه گذشته با جذب اعتبارات توانسته سایر دستگاههای راهداری را نیز بازسازی و آماده به کار نماید . تا در مواقع بحران در قسمت ماشین آلات مشکلی وجود نداشته باشد .


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: