مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنابادهدف از برگزاری سالگرد امام(ره) بازخوانی اندیشه ایشان است

دسته: دسته‌بندی نشده , سياسي
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
هدف از برگزاری سالگرد امام(ره) بازخوانی اندیشه ایشان است

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد گفت: برگزاری سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) بهانه ای برای بازخوانی اندیشه های این مرد بزرگ است.

حجت الاسلام موسویبه گزارش گنابادنیوز،حجت الاسلام سید هاشم موسوی شامگاه شنبه در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره)  که در میدان امام خمینی(ره) گناباد برگزار شد اظهار کرد: پایه های شرق و غرب که براساس مادی گری شکل گرفته بود توسط امام راحل و با شعار مردم سالاری متزلزل شد.

وی افزود: حضرت امام (ره) اعلام کردند به جهانیان که اسلام دین نجات بخش است و دین را از مساجد به سطح جامعه و به عرصه های سیاست، اقتصاد و فرهنگ وارد کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد تصریح کرد: حضرت امام خمینی (ره) واژه هایی مانند ایثار،شهادت، استکبار ستیزی و تفکر حمایت از مظلوم را در سراسر دنیا به وجود آوردند، به صورتی که که یکی از متفکران آمریکایی در مورد امام بیان می کند« انقلاب ایران مانند وزنه ای سنگین بود که در اقیانوس افتاد و آن را متلاطم کرد».

موسوی افزود: امروز شاهد هستیم که آرمان های امام پایه های ظلم را لرزانده است و رهبری معظم انقلاب نیز بر اساس همین آرمان ها،روزشمار نابودی اسرائیل را اعلام کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: درست است که امام امروز در بین ما نیست ولی سربازان ایشان آماده اند تا آرمان های او را به ورطه اجرا بگذارند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد گفت: سرآغاز مبارزات امام خمینی (ره) از قیام ۱۵ خرداد و قانون کاپیتولاسیون بود و ایشان معترض به دخالت بیگانگان در مسائل کشور شدند و غیرت دینی آن مرد بزرگ بود که حکم کرد در مقابل بی عدالتی فریاد بلند کند.

موسوی بیان کرد: همه جهانیان دیدند چطور سربازان امریکایی که وارد آبهای ایران شده بودند در مقابل دوربین ها اشک می ریختند و این بوجود نمی آمد جز با رهنمود های رهبری بزرگوار ایران اسلامی که کشور را از همه توطئه به سلامت عبور داده است.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1547 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: