نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامیملت ایران تروریست‌ها را از کرده خود پشیمان می‌کند

دسته: سياسي
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۱۸ خرداد ۱۳۹۶
ملت ایران تروریست‌ها را از کرده خود پشیمان می‌کند

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ملت ایران به زودی درسی به تروریست ها خواهد داد که از کرده خود پشیمان شوند.

حمیدرضا بنایی نماینده مردم گناباد و بجستانحمید بنایی با انتشار بیانیه ای حوادث تروریستی روز چهارشنبه تهران را محکوم و به خانواده شهدا تسلیت گفت.

در بخشی از این بیانیه آمده است: دو اقدام تروریستی در حرم مطهر امام خمینی (ره) و ساختمان مجلس شورای اسلامی، بار دیگر به صراحت نشان داد که منطق واقعی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی تا چه حد جنایتکارانه و منافقانه بوده و در پس این نقاب دروغین مدعیان حقوق بشر چه نهفته است.

وی افزوده است: از ابتدای اطلاع حضور تروریست ها در ساختمان های مجلس شورای اسلامی عزم نمایندگان برای حضور در صحن و ساختمان های مجلس بیشتر و بیشتر شد تا این بزدلان کوردل بدانند نمایندگان ملت ایران از جنس ایادی کفر و استکبار نیستند که زمانی پای جان در وسط بیفتد، فرار را بر قرار ترجیح دهند و اتفاقا به همین خاطر بود که حتی پس از اتمام صحن علنی در داخل ساختمان اصلی مجلس اقامه نماز بر پا کردیم و این یک پیام بزرگ به تروریست هایی بود که به خیال خود قصد داشتند در دل ملت ایران و نمایندگان خادم آن ها ترس و دلهره ایجاد کنند، اما به تعبیر دقیق مقام معظم رهبری، ملت از این ترقه بازی ها هیچ ترس و واهمه ای ندارد.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرده است: بنده از سربازان وفادار اسلام و پاسداران امنیت کشور، مخصوصا پاسداران عزیز محافظت کننده مجلس شورای اسلامی که در برابر توطئه پلید دشمنان امروز ایستادند و جان فشانی نمودند تقدیر و تشکر می کنم و دست و بازوی توانمند آنان را می بوسم و خدمت هموطنان عزیز و خانواده های داغدار این دو حادثه تسلیت و تهنیت عرض می کنم.

بنایی تصریح کرده است: ملت ایران به زودی درسی به تروریست ها خواهد داد که از کرده خود پشیمان شوند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: