منتخب شورای پنجم گنابادنظارت بر شهرداری گناباد در شورای پنجم قوت می گیرد

دسته: شهری
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۱ خرداد ۱۳۹۶
نظارت بر شهرداری گناباد در شورای پنجم قوت می گیرد

منتخب مردم گناباد در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر با اشاره به عدم نظارت شورای چهارم به اجرای مصوبات و نهادهای زیرمجموعه شهرداری، گفت: یکی از مهم ترین اولویت های شورای پنجم ایجاد مکانیزم قوی جهت نظارت بخشی به سیستم شورا و شهرداری است.

علیرضا موحد شورای شهر گنابادبه گزارش گنابادنیوز به نقل از ایسنا- علیرضا موحد در خصوص اولویت‌های پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گناباد اظهار کرد: در دو مسئله حساسیت بیشتری باید به خرج داده شود که یکی مسئله نظارت بخشی و دیگری پرداختن و گسترش موضوعات فرهنگی است.
وی با بیان اینکه در این دو مسئله خلل بسیار بزرگی احساس می‌شود، گفت: ما در شهرداری گناباد کارشناس فرهنگی نداریم، در حالی که یکی از وظایف شهرداری آموزش فرهنگ شهروندی در بین آحاد جامعه است که اگر به این پارامتر پرداخته شود ما حتی در کاهش هزینه های مالی شهرداری هم بر اساس پرداختن به همین آموزه‌ها موفق خواهیم بود.
این منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گناباد خاطرنشان کرد: جمع آوری زباله‌ها در سطح شهر گناباد سالانه نزدیک به یک میلیارد تومان برای شهرداری هزینه دارد که اگر ما در فرهنگ سازی موفق باشیم، خواهیم توانست بسیاری از این مسائل هزینه آسا برای شهرداری را کاهش دهیم.
موحد همچنین به مدل مدیریت شهری براساس ضوابط نقشه تفصیلی شهر اشاره و تصریح کرد: یکی دیگر از اولویت‌های بنده که با کمک دیگر اعضاء شورا پیش خواهیم برد بازگشایی معابر ۳۶ متری و ۱۰۰ متری خواهد بود که در رفاه و کاهش ترافیک نیز موثر خواهد بود.

 


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1547 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: