نماینده مردم گناباد در مجلسحوادث تروریستی تهران نشان دهنده صلابت کشور در مقابله با ایادی دشمنان بود

دسته: بجستان , دسته‌بندی نشده , سياسي
بدون دیدگاه
جمعه - ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
حوادث تروریستی تهران نشان دهنده صلابت کشور در مقابله با ایادی دشمنان بود

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مقابله با اقدامات تروریستی گروهک تکفیری داعش در مجلس و حرم مطهر امام خمینی (ره) بار دیگر صلابت کشور را در مقابله با ایادی سرسپرده دشمنان نشان داد.

حمید بنایی نماینده مردم گنابادوبجستانبه گزارش گنابادنیوز به نقل از ایرنا حمید بنایی جمعه شب در جمع مردم شهرستان بجستان افزود: نماینده های مجلس شورای اسلامی در زمان حمله گروهک تروریستی تا آخرین لحظه صحن علنی را ترک نکردند و حتی تقاضای تامین اسلحه برای حضور در صحنه را برای مقابله با تروریستها داشتند.
نایب رئیس مجمع نمایندگان مردم استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی مهمترین مشکل مردم شهرستانهای گناباد و بجستان را کمبود منابع آب به دلیل استمرار خشکسالی های سالهای گذشته عنوان و اظهار کرد: طرحهای خوبی برای تامین آب این شهرستانها در دست انجام است.
وی پی گیری دو بانده شدن محورهای مواصلاتی بجستان به بردسکن، گناباد و فردوس، احداث راههای روستایی روستاهای نیان و قاسم آباد و پیگیری اختصاص ۳۰ میلیارد ریال برای خرید دستگاههای رادیولژی و سونوگرافی در بجستان را از دیگر اقدامات عمرانی در چند ماه گذشته در این شهرستان دانست.
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی افزود: در برنامه ششم توسعه کشور به امور ریلی و محیط زیست و معیشت مردم و کاهش تبعات ریزگردها در سطح کشور توجه خاص شده است.
وی افزایش ۵۷ درصدی اعتبارات تملک دارایی های بجستان در سالجاری را دیگر مصداق توجه دولت به مناطق محروم با وجود مشکلات اقتصادی در کشور دانست.
وی پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی طرح فاضلاب شهرک فرهنگیان بجستان را از جمله طرحهای مهم عمرانی در این شهرستان عنوان و ابراز امیدواری کرد با مشارکت مردم و توجه بیشتر مسئولان اجرای آن سرعت یابد.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: