مشارکت خیران در اطعام روزه‌داران در بقاع متبرکه گناباد

دسته: اجتماعي , دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۸ خرداد ۱۳۹۶
مشارکت خیران در اطعام روزه‌داران در بقاع متبرکه گناباد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گناباد گفت: در طی بیست روز نخست ماه ضیافت الهی، ۱۰ هزار نفر در بقاع متبرکه این شهرستان افطارگشایی شدند.

سعید غیرتمندحجت‌الاسلام سعید غیرتمند،  گفت: بقاع متبرکه این شهرستان در ۲۰ روز نخست ماه ضیافت الهی میزبان ۱۰ هزار روزه‌دار بوده است.
وی ادامه داد: از روز اول ماه مبارک رمضان، افطارگشایی با افطاری ساده در بقعه متبرکه امام‌زاده سلطان محمد عابد(ع) کاخک و مرقد علامه بهلول گنابادی از بقاع شاخص و میقات‌الرضاهای شهرستان گناباد آغاز شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گناباد با بیان اینکه این برنامه به همت هیئت امناهای این بقاع متبرکه و با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه و کمک‌های خیران در حال انجام است، تصریح کرد: در سایر بقاع متبرکه شهرستان گناباد هم به همت خیران محلی، در روزهای مختلف ماه ضیافت الهی، روزه‌داران افطارگشایی می‌شوند.
حجت‌الاسلام غیرتمند با بیان اینکه امسال برای هفتمین سال متوالی، همزمان با بقاع شاخص سراسر کشور، طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه این شهرستان در حال برگزاری است، عنوان کرد: این طرح در بقاع متبرکه امام‌زاده سلطان محمد عابد(ع) کاخک، مرقد علامه بهلول گنابادی، امام‌زاده سلطان احمد روستای بیمرغ و دارالشفاء دلوئی این شهرستان برگزار می‌شود.
وی، برپایی خیمه‌های معرفت در قالب غرفه‌های گفتمان دینی، پاسخگویی به مسائل شرعی، کودک، مشاوره و پاسخگویی به سوالات شرعی، سخنرانی، اقامه نماز جماعت، برپایی ایستگاه مشاوره وقف و افطاری ساده را از جمله برنامه‌های طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه عنوان کرد.

ایکنا


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1507 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: