رئیس جدید اداره راه و شهرسازی گناباد معرفی شد

دسته: راه و ترابری
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۳ تیر ۱۳۹۶
رئیس جدید اداره راه و شهرسازی گناباد معرفی شد

صبح امروز جلسه تکریم و معارفه رئیس اداره راه و شهرسازی گناباد در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر برگزار شد.

تغییر مدیرانبه گزارش گنابادنیوز به نقل از فارس محمدعلی نبی‌پور صبح امروز در جلسه تکریم و معارفه رئیس اداره راه و شهرسازی گناباد که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر برگزار شد، اظهار کرد: در شهرستان گناباد کارهای خوبی در حوزه راه و شهرسازی انجام شده است ولی نیازهای اساسی دیگری نیز احساس می‌شود.

وی با بیان اینکه پروژه کنارگذر گناباد، یکی از مهم‌ترین نیازهای مردم گناباد است، گفت : چند سال است که نسبت به ساخت آن اقدام شده ولی روند اجرای آن بسیار کند است.

فرماندار گناباد با بیان این که دو بانده شدن جاده گناباد به‌ بجستان از مطالبات مهم مردم گناباد به شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: گرچه از نظر تقسیمات کشوری، بجستان و گناباد از هم منفک شده‌اند اما مردم این دو شهرستان سال‌هاست بایکدیگر ارتباط فرهنگی اجتماعی دارند، این ارتباط هنوز ادامه دارد و دو بانده شدن  مسیر راه گناباد به بجستان ضروری به نظر می‌رسد.

وی با تأکید بر لزوم حل مشکلات مسکن مهر در این شهرستان، عنوان کرد: در مراجعات عمومی مردم از هر پنج نفرف مشکل یک نفر مربوط به مسکن مهر است که باید نسبت به حل این مشکل اقدام شود.

نبی‌پور اضافه کرد: سایت قنبرآباد و مجموعه مسکن مهری که شرکت سپهر شرق، ساخت آن را بر عهده داشت، بیشترین مشکل را دارد.

در پایان، جواد رمضانی به‌عنوان رئیس جدید اداره راه و شهرسازی گناباد معرفی  و از تلاش‌های محمد حسین ضیایی رئیس قبلی این اداره تقدیر شد.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1547 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: