رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد خبر داد::آمادگی کامل راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد برای سفرهای تابستانی

دسته: راه و ترابری
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۴ تیر ۱۳۹۶
آمادگی کامل راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد برای سفرهای تابستانی

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای گناباد گفت: تمامی امکانات و نیروهای این اداره در جهت رفاه حال مسافران تابستانی آماده خدمت است.

اداره راه گناباد-مهندس-ارشادی مهندس یونس ارشادی با اشاره به ناوگان فعال شهرستان بیان داشت :
در بخش حمل و نقل شهرستان گناباد از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است به طوری که در قسمت حمل و نقل کالا در کشور با داشتن بیشترین ناوگان حمل و نقلی برون شهری این شهرستان از اهمیت بسیاری برخوردار است و در بخش حمل و نقل مسافر نیز در حال حاضر۴۰ دستگاه اتوبوس، ۶۰ دستگاه مینی بوس و ۲۷ دستگاه خودرو سواری در ناوگان عمومی به ارائه خدمات مسافران می پردازند.
وی ضمن اعلام اینکه در حال حاضر بیش از ۲۵۰۰ راننده در شهرستان در حال فعالیت هستند و از این تعداد بیش از ۲۰۰ راننده در بخش جابجایی مسافر فعالیت دارند، تاکید کرد : بررسی سلامت و تجارب رانندگان یکی از مهمترین اولویت های کاری این اداره در جهت ایمنی و آرامش مسافران در طول سفر می باشد که تا کنون با پیگیری های مستمر و اجرای دوره های آموزشی ویژه رانندگان در این بخش به این مهم دست یافته ایم.
ارشادی افزود : تجارب و سلامت رانندگان از جمله شاخص های مهم ناوگان های عمومی این شهرستان و استان می باشد که این گام مثبت در ناوگان مسافربری نوید بخش سفری ایمن و آرام برای مسافران است.
وی درخصوص مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی گفت : در حال حاضر یک مجتمع خدمات رفاهی بین راهی با امکانات لازم پذیرای ارائه خدمات به مسافران و هموطنان می باشد که نظارت بر این مجتمع ها از جمله اولویت برنامه های این اداره بخصوص در ایام سفرهای تابستانی محسوب می شود.
ارشادی در پایان با اشاره به سیستم های ارتباطی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گناباد خاطر نشان کرد : مسافران با مشاهده هر گونه تخلفی در طول سفر می توانند با شماره تلفن های ۵۷۲۵۱۸۱۴ و ۵۷۲۵۸۵۷۰ و همچنین از طریق تلفن گویا ۱۴۱ با این اداره تماس حاصل نمایند و در جهت خدمات بهتر انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق سیستم های ارتباطی این اداره اعلام کنند.

روابط عمومی اداره راه و ترابری شهرستان گناباد


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1547 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: