رئیس هیئت فوتبال گناباد۶ داور با درجه ملی در گناباد فعالیت دارند

دسته: ورزشي
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۹ تیر ۱۳۹۶
۶ داور با درجه ملی در گناباد فعالیت دارند

رئیس هیئت فوتبال گناباد گفت: فوتبال و داوری آن در گناباد در حال پوست انداختن است و در حال حاضر 6 داور با درجه ملی در گناباد مشغول داوری هستند.

احمدزمانیان رئیس هیئت فوتبال گناباداحمد زمانیان در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه اظهار کرد: یکی از اقدامات صورت گرفته در هیئت فوتبال گناباد در راستای تقویت و رشد فوتبال گناباد بازی با تیم های لیگ برتری است که در این راستا سال گذشته با فولا خوزستان در استادیوم غدیر بازی کردیم.
وی ادامه داد: چمن مجموعه آزادی گناباد از اداره تربیت بندی تحویل هیئت فوتبال شده و بازسازی آن صورت گرفته به شکلی که چمن آن را با مجموعه ثامن مقایسه می کنند.
رئیس هیئت فوتبال شهرستان گناباد اظهار داشت: ۱۲۳ نوآموز در تنها مدرسه فوتبال گناباد در حال آموزش اصولی زیر مربیان با مدارک اسیا هستند.
وی حضور تیم های نونهالان از روستاها را از تقاط قوت مسابقات این رده سنی دانست افزود: توجه خانواده ها به این نونهالان باعث شده مسابقات این رده سنی در شهرستان گناباد با حساسیت خاصی برگزار شود.
زمانیان افزود: در مسابقات نونهالان گناباد ۳ پدیده شناسایی شده که در حال رایزنی با آکادمی کیا هستیم تا جهت رشد این عزیزان این نونهالان گنابادی را به این آکادمی بفرستیم.
رئیس هیئت فوتبال گناباد برگزاری مجموع روسای هیئت فوتبال خراسان را با حضور ریاست فدراسیون فوتبال را از دیگر اقدامات این هیئت دانست و بیان داشت: سعی شده با تمامی شهرستان های همجور ارتباطات خوبی برقرار شود به شکلی که امروز گناباد کمپ تمرینی زیادی از تیم های شهرستان بوده و از آن ها در گناباد میزبانی می کنیم.
زمانیان خاطرنشان کرد: در گناباد ۳۰ داور با درجه های مختلف داوری مشغول فعالیت هستند که از این تعداد ۶ نفر مدرک درجه ملی دارند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 1554 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: