امام جمعه گنابادتوسعه و تکمیل آرامگاه بهلول درخواست مردم گناباد است

دسته: دسته‌بندی نشده
جمعه - 6 مرداد 1396
توسعه و تکمیل آرامگاه بهلول درخواست مردم گناباد است

امام جمعه گناباد گفت: توسعه و تکمیل آرامگاه مرحوم بهلول گنابادی جزو درخواست های مردم گناباد است.

صادقی نسب امام جمعهحجت الاسلام والمسلمین حسن صادقی نسب بعدازظهر پنج شنبه در مراسم دوازدهمین سالگرد بهلول که با حضور رئیس مجلس در گناباد برگزار شد اظهار کرد: حضور مردم در مراسم سالگرد بهلول نشانگر احترام و تکریم علم ، ایمان، جهاد و ارزش دینی است.

وی ادامه داد: پیامبر اکرم(ص) فرموده اند هرکسی احترام به یک عالم بگذارد به پروردگار احترام گذاشته است و مردم گناباد نیز با احترام و تکریم بهلول به پروردگار احترام گذاشته اند.

امام جمعه گناباد اظهار کرد: بهلول با اخلاص و ایمان خود در راستای خدمت به مردم ذوب شده و این کار را بهترین تفریح خود می دانست.

صادقی نسب بیان کرد: در دوره رضاخانی تمامی مردم زحمات زیادی کشیدند ولی دونفر نقش بسزایی داشتند یکی مدرس و دیگری شیخ محمدتقی بهلول گنابادی بود که بیش از ۲۷ سال از عمر خود را در زندان ها گذراند.

وی گفت: مزار مدرس به دستور حضرت امام (ره) بازسازی شد ولی متاسفانه مرقد بهلول نیازمند توسعه و تکمیل می باشد که درخواست مردم نیز همین است.

امام جمعه گناباد تصریح کرد: انتظار مردم شهرستان گناباد از رئیس مجلس همانطوری که رهبری توصیه کردند ریل گذاری برای دولت است و با توجه به نامگذاری امسال به نام تولید و اشتغال امیدواریم در حوزه صنعت و کشاورزی شاهد رشد همراه با تولید شغل برای جوانان باشیم.

فرماندار گناباد نیز در این مراسم اظهار داشت: گناباد شهری نخبه پرور می باشد به طوری که در حال حاضر ۵ حوزه علمیه و بیش از ۱۱ هزار دانشجو در آن فعالیت دارند.

محمدعلی نبی پور اظهار کرد: گناباد با داشتن اولین اثر ثبت جهانی شده استان خراسان رضوی در حال تبدیل شدن به یک منطقه گردشگری است که باید مورد توجه مسئولین به صورت ویژه قرار گیرد.

وی بیکاری را یکی از مشکلات اصلی گناباد دانست و افزود: در یک استخدامی ساده در گناباد که ۲۰ نیرو نیاز بود بیش از ۱۷۰۰ نفر شرکت کردند که گویای بیکاری جوانان تحصیل کرده این شهر است.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2778 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: