رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد: ۱۸ میلیارد تسهیلات به واحدهای صنعتی شهرستان گناباد پرداخت شد

دسته: صنعت و معدن
چهارشنبه - 25 مرداد 1396
۱۸ میلیارد تسهیلات به واحدهای صنعتی شهرستان گناباد پرداخت شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد گفت: ۲۵ طرح واحد صنعتی کوچک به بانک‌ها جهت دریافت تسهیلات معرفی شده و در سال گذشته به صنایع کوچک گناباد ۱۸ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

هادی ایزدی رئیس اداره صنعت معدن تجارت

هادی ایزدی اظهار داشت: براساس استانداردها و سرانه جمعیت در استان به ازای هر ۹۶۰ نفر یک واحد صنعتی وجود دارد و این آمار در گناباد به ازای هر ۴۰۰ نفر یکی است.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۲۵ طرح واحد صنعتی کوچک به بانک‌ها جهت دریافت تسهیلات معرفی شده و در سال گذشته نیز به صنایع کوچک گناباد ۱۸ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد گفت: گناباد با یک شهرک صنعتی و سه ناحیه یکی از شهرستان‌های صنعتی خراسان رضوی است و ۹۶ درصد بخش صنعتی این شهر را صنایع کوچک تشکیل داده‌اند. سرانه اشتغال در صنایع کوچک بین ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان بوده، در صورتی که در صنایع بزرگ این مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان است.

ایزدی خاطرنشان کرد: صنایع کوچک می‌تواند زمینه رشد هر جامعه‌ای را فراهم کند و با سرمایه گذاری کمتر می‌توانیم اشتغال بیشتری را ایجاد کنیم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد افزود: تمام همت ما برای کمک به صنایع کوچک است و در حال حاضر تا سقف ۲ میلیارد تومان برای هر واحد صنعتی کوچک، ضمانت صادر می‌شود.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2778 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: