معاون استانداری خراسان رضویدر هفته دولت ۱۳۱۷ پروژه در خراسان رضوی افتتاح می شود

دسته: صنعت و معدن
شنبه - 4 شهریور 1396
در هفته دولت ۱۳۱۷ پروژه در خراسان رضوی افتتاح می شود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: در هفته دولت 1317 پروژه به ارزش 1545 میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.

سید جواد حسینی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضویبه گزارش گنابادنیوز، سید جواد حسینی در مراسم افتتاح دو پروژه به مناسب هفته دولت در شهرستان گناباد اظهار کرد: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان رضوی رتبه اول جذب اعتبارات را داشته است.
وی ادامه داد: مهمترین مسئله ما در حوزه امنیتی در حال حاضر بحث اقتصاد می باشد به شکلی که امروز اقتصاد بر روی سیاست های داخلی و خارجی ما تاثیر گذار بوده و رهبری نیز این مهم را با نامگذاری چند سال با موضوع اقتصاد متذکر شده اند.
معاون استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: ۱۴ درصد پروژه های افتتاحی ما در خراسان رضوی نسبت به سال گذشته  گذشته بیشتر شده و از لحاظ اعتباری نیز ۳۰درصد رشد داشته ایم.
حسینی بیان داشت:  در خراسان رضوی همکنون ۱۸ پروژه در حال احداث با ارزش سه هزار و ۳۵۲ میلیارد ریال داریم و ۲۲ پروژه افتتاحی در این هفته خواهیم داشت که ارزش هر کدام بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان است.
وی با اشاره به پروژه های مهم دیگری که در استان افتتاح خواهد شد اظهار کرد: ۱۴۰ پروژه نیز در هفته دولت در سطح استان خراسان رضوی کلنگ زنی خواهد شد که بیشتر این پروژه ها در حوزه روستایی است.

سید جواد حسینی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2789 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: