اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند گناباد

دسته: دسته‌بندی نشده
دوشنبه - 13 شهریور 1396
اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند گناباد

مسوول موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها گفت: 35 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند گنابادی ویژه هفته ولایت اهدا شد.

جهیزیه عروسبه گزارش گنابادنیوز، حجت الاسلام حسین قاسمی در گفت وگو با خبرنگار فارس در گناباد با اشاره به اینکه ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند گنابادی ویژه هفته ولایت اهدا شد، گفت: یک میلیارد ریال برای تامین این تعداد سری جهیزیه هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه  نوعروسان دریافت کننده این سری جهیزیه از ایتام و سادات نیازمند هستند، بیان کرد: سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ها در کشور ۴۰۰ شعبه دارد که نمایندگی آن در گناباد به نام  حضرت موسی بن جعفر فعالیت می‌کند.

مسوول موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها با بیان اینکه ۲ هزار نفر در گناباد به شکل مستقیم و غیرمستقیم زیرپوشش این  موسسه  هستند، متذکر شد: موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها مجوز فعالیت خود را از وزارت کشور اخذ کرده است و در همه امورات خیر مانند تامین مسکن.کمک هزینه تحصیلی درمان و اهدای سبد کالا فعال است.

قاسمی با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی نیز در برنامه موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها وجود دارد، یادآور شد: هر سه شنبه روضه حضرت زهرا در محل این خیریه خوانده می‌شود، با دعوت از اساتید حوزه علمیه، مسایل تربیتی و مذهبی نیز مطرح می‌شود.

وی با تقدیر از کمیته امداد امام خمینی گناباد، اضفه کرد: ۱۲ نوعروسی که جهیزیه به آنها اهدا می‌شود، زیرپوشش کمیته امداد این شهرستان هستند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2789 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: