امام جمعه گنابادآمریکا به هیچ تعهدی پایبند نیست/ دولت از زعفران‌کاران حمایت کند

دسته: سياسي , کشاورزی
جمعه - 5 آبان 1396
آمریکا به هیچ تعهدی پایبند نیست/ دولت از زعفران‌کاران حمایت کند

امام جمعه گناباد گفت: عهدشکنی آمریکا در توافق برجام نشان داد که این قدرت استکباری به هیچ تعهدی پایبند نیست

صادقی نسب امام جمعهبه گزارش گنابادنیوز، حجت‌الاسلام حسن صادقی نسب در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گناباد اظهار کرد: در پی پیروزی مقاومت اسلامی در مبارزه با تروریست‌ها و خنثی شدن نقشه‌های شوم استکبار آمریکا از طرفی ایران را متهم به حمایت از تروریست می‌کند و از طرفی به بهانه‌های مختلف به نقض برجام می‌پردازد.
وی با بیان اینکه دشمنی آمریکا با ایران به‌دلیل به خطر افتادن منافع استعماری این کشور است، گفت: عهدشکنی آمریکا در ماجرای برجام همه‌ی جناح‌های سیاسی ایران را در کنار هم قرار داد تا پشت سر مقام معظم رهبری در تحقق اهداف انقلاب اسلامی بکوشند.
صادقی اضافه کرد: مردم ایران در تظاهرات روز ملی مبارزه با استکبار جواب یاوه‌گویی‌های ترامپ رئیس جمهور آمریکا را خواهند داد.
امام جمعه گناباد به کاهش قیمت زعفران اشاره کرد و گفت: یکی از اقدامات دولت در بحث اجرای اقتصاد مقاومتی باید حمایت از بخش کشاورزی باشد و متاسفانه کاهش شدید قیمت زعفران در فصل برداشت این محصول کشاورزان گناباد و منطقه را دچار مشکل کرده است.
صادقی ادامه داد: از قرار اطلاع اداره تعاون روستایی از دیروز اقدام به خرید تضمینی زعفران کرده است که درراستای حمایت از تولیدکنندگان این محصول اقدام قابل تقدیری است.
وی اضافه کرد: در خصوص صادرات زعفران نیز باید مشوق‌هایی از طرف دولت طراحی و اهدا شود.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2778 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: