امام جمعه گنابادبا تصویب قوانین مناسب مسیر اجرای اقتصاد مقاومتی هموار شود

دسته: دسته‌بندی نشده
جمعه - 10 آذر 1396
با تصویب قوانین مناسب مسیر اجرای اقتصاد مقاومتی هموار شود

امام جمعه گناباد گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید با تصویب قوانین مناسب بستر و مسیر اجرای اقتصاد مقاومتی را برای دولت و مسئولان ذیربط هموار کنند.

صادقی نسب امام جمعهبه گزارش گنابادنیوز،حجت الاسلام والمسلمین حسن صادقی نسب در خطبه های نماز جمعه گناباد افزود: نمایندگان مجلس وظیفه خطیری در هموارسازی مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر عهده دارند. گزارشهای کاغذی در زمینه ایجاد اشتغال، کارآفرینی و رفع مشکلات اقتصادی مردم را قانع نکرده و آنان منتظر اقدامات عملی در این زمینه هستند.
وی از خدمات مثبت دولتمردان برای ایجاد اشتغال تقدیر و بیان کرد: باید با برنامه ریزی مناسب نتیجه این خدمات بیش از پیش برای مردم ملموس باشد.
امام جمعه گناباد همچنین با گرامیداشت هفته وحدت ادامه داد: امروز شیعه و سنی در کشور ما به عنوان پیروان اسلام ناب محمدی با اتحاد و همدلی بطور مسالمت آمیز در کنار یکدیگر زندگی می کنند و در همه عرصه ها حضور دارند. در زلزله اخیر استان کرمانشاه نیز صحنه هایی توصیف ناپذیر در امدادرسانی بین مردم تشیع و تسنن به نمایش گذاشته شد.
وی گفت: دشمنان در طول تاریخ از تفرقه بین شیعه و سنی برای نیل به اهداف خود سوءاستفاده می کردند و با علم کردن اسلام آمریکایی، وهابیت، داعش، تشیع انگلیسی و با حمایت از گروههای تکفیری به دنبال اختلاف افکنی و برافروختن آتش اختلاف بین شیعه و سنی هستند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2778 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: