یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدسشهادت طلبی و فرهنگ بسیجی ایران را بیمه کرده است

دسته: تاريخ و فرهنگ , دسته‌بندی نشده , فرهنگي
شنبه - 18 آذر 1396
شهادت طلبی و فرهنگ بسیجی ایران را بیمه کرده است

یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس گفت: مردم ایران شهادت طلب بار آمده اند و از سویی گسترش فرهنگ و روحیه بسیجی ایران را بیمه کرده است.

سرداری علی مولویبه گزارش گنابادنیوز، سردار علی مولوی  پنجشنبه شب در یادواره شهدای روستای بیلند گناباد اظهار کرد: هر چه انقلاب از فضاهای خصوصی خارج شد، دشمنی دشمنان با انقلابیون بیشتر شد.
وی افزود: تفکر اسلامی در بیت تمامی اقشار جامعه موج می زند و این نوید بخش روزهای بهتر برای ایران است و ۱۶ آذرماه ۳۲ یکی از این روزهای بروز تفکر اسلامی در بین دانشج.یان ایران بود.
مولوی با اشاره به توطئه های دشمن برای سرنگونی ایران تصریح کرد: سازمان جاسوسی آمریکا و انگلیس برای آینده  ما طراح هایی را برنامه ریزی کرده اند، این برنامه ریزی از ۵ سال پیش شروع شده و داعش یکی از طرح ها بود، در این طرح هدف اصلی تخریب تشیع و شیعه است.
این فرمانده دوران دفاع مقدس ابراز کرد: در سند لو رفته از سازمان های جاسوسی انگلیس و امریکا آمده که با انقلاب ایران، آمریکا ضربه شدیدی خورده و آمریکا تصور می کرده که انقلاب خواست جامعه مذهبی و روحانیون است، و آمریکا خواهد توانست با رفتن شاه به مرور افراد مدنظر خودش را سرکار بیاورد.
وی افزود: اما با گذشت زمان و گسترش فرهنگ انقلاب در عراق، لبنان، کویت، سوریه و… فهمیدن در تحلیل های خود اشتباه کرده اند و حتی در اسناد بدست آمده از گردهمایی سرویس های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس به این نتیجه رسیدیم، انقلاب اسلامی ایران فقط نتیجه سیاست های غلط شاه نبوده، بلکه عوامل دیگری مثل قدرت رهبری، رهبر مذهبی آن و استفاده از فرهنگ شهادت دخیل بوده است.
مولوی عنوان کرد: ایستادگی،  توانمندی،  شجاعت،  شهادت رمز پیروزی است که سیستم های جاسوسی به آن اعتراف کردند و بنظر می رسد نقل گوش به گوش زندگی شهدا مردم را شهادت طلب بارآورده است و فرهنگ بسیجی را توسعه داده به صورتی که ایران را در برابر دشمنان بیمه کرده است.
این فرمانده دوران دفاع مقدس در پایان اظهار کرد: برخی بدنبال کمرنگ کردن یادواره شهدا هستند در صورتی که شهدا مظهر قدرت انقلاب هستند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2749 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: