مدیرکل بنیاد شهید خراسان رضوی۵هزار فرزند شهید و ایثارگر بیکار در خراسان رضوی داریم

دسته: دسته‌بندی نشده
چهارشنبه - 27 دی 1396
۵هزار فرزند شهید و ایثارگر بیکار در خراسان رضوی داریم

مدیرکل بنیاد شهید خراسان رضوی گفت: اشتغال از دغدغه های اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران است و در حال حاضر تعداد ۵ هزار فرزند شهید و ایثارگر بیکار در استان خراسان رضوی داریم.

بنیاد شهید خراسان رضویبه گزارش پایگاه خبری گناباد، حجت الاسلام حسین معصومی ظهر چهارشنبه در دیدار با فرماندار گناباد اظهار کرد: براساس توصیه های رهبری در خصوص تعامل بین دستگاه های مختلف توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران ما نیز این مهم را در دستور کار قرار داده ایم.

وی افزود: از ورود بنده به اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی سعی کرده ایم در این اداره کار سیاسی صورت نگیرد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: بحث اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران از اولویت های برنامه ما است و سعی کرده ایم طی طرح برنامه ریزی شده ای مشکل انها را رفع کنیم ولی در حال حاضر در استان خراسان رضوی ۵ هزار فرزند شهید و ایثارگر بیکار داریم که شامل هزار فرزند شهید و ۴ هزار فرزند ایثارگر بیکار می شود.

وی با اشاره به اقداماتی که باید در حوزه اشتغال انجام شود افزود: برنامه ای داریم در مرحله اول گردهمایی ایثارگران را برگزار کنیم تا از مشکلات آنها مطلع شویم و در مرحله بعد جلسات ستاد شاهد با محوریت وضعیت تحصیلی دانشجویان و دانش آموزان را برگزار کنیم و یکی دیگر از برنامه های ما برگزاری جلسه اشتغال شهرستان ها با موضوع اشتغال فرزندان شهید و ایثارگر است.

معصومی ابراز کرد: در شهرستان گناباد ۳۳۰ گلزار شهید داریم که تعداد ۱۹۰ گلزار بهسازی شده و مابقی نیز در دست اقدام می باشد که پس از بهسازی تحویل شهرداری ها و دهیاری ها برای بهره برداری ها خواهد شد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی تصریح کرد: در سال گذشته بنیاد شهید خراسان در ساخت و ساز و تجهیز هیچ بودجه ای نداشته که با پیگیری های لازم این مهم در بودجه ۹۷ تحقق پیدا کرده است.

وی خاطرنشان کرد: این اداره کل در یادواره شهدای دانش آموز گناباد که در اسفندماه برگزار خواهد شد همکاری زیادی خواهد کرد.

بنیاد شهید خراسان رضوی


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2752 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: