مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگرانبودجه سال آینده بنیاد شهید تغییری نکرده است

دسته: دسته‌بندی نشده
چهارشنبه - 27 دی 1396
بودجه سال آینده بنیاد شهید تغییری نکرده است

مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران گفت: دولت با همه مشکلات اقتصادی که داشته بودجه بنیاد شهید را تغییر نداده و بودجه سال ۹۷ این بنیاد ۱۱ هزار میلیارد تومان است.

بنیاد شهید خراسان رضویبه گزارش پایگاه خبری گناباد، حسن فتحی نیا ظهر چهارشنبه در دیدار با فرماندار گناباد اظهار کرد: باید خدمات ارائه شده به جامعه ایثارگران و جانبازان از لحاظ کیفیت ارتقا یابد.

وی افزود: انجام خدمت به این قشر یک افتخار است و باید از نقش آنها در امنیت کشورغافل نشد.می توان به جرات گفت اگر این عزیزان نبودند کشور به این جا نمی رسید.

مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران گفت: نگاه دولت به جامعه ایثارگری با توجه به مشکلات اقتصادی که دارد تغییر نکرده و این خدمات را نیز ایدال نمی داند و در بوجه سال ۹۷ اعتبارات بنیاد شهید و امور ایثارگران ۱۱ هزار میلیارد تومان خواهد بود.

وی افزود: بازسازی و بهسازی گلزار شهدا در شان آنها نیست و باید در این موضوع  تلاش های بیشتری صورت گیرد و برای این کار نیز از ظرفیت های مردمی نیز باید استفاده کنیم.

فتحی نیا ابراز کرد: متاسفانه مناسب سازی معابر و سیستم حمل و نقل همگانی ما برای جانباز مناسب نیست و شهرداری ها باید در خصوص این مشکل اقدامات جدی را صورت دهند.

گلزار شهدا یک کانون فرهنگی است

فرماندار گناباد نیز در این دیدار اظهار کرد: با توجه به پتانسیل های بالای جامعه ایثاگری گناباد رفع مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران بدون هیچ حاشیه ای در این شهرستان در دست اقدام می باشد.

محمد علی نبی پور افزود: در گناباد اقدامات خوبی در خصوص بهسازی گلزار شده انجام شده که خیرین و خود خانواده شهدا نیز در این مهم نقش بسزایی داشته اند.

وی گفت: گلزار شهدا ظرفیت بالای فرهنگی دارد که از آن به عنوان یک کانون فرهنگی می توان استفاده کرد و پس از بهسازی آن دهیاری ها و شهرداری ها از این مکان ها می توانند استفاده لازم را انجام دهند.

نبی پور خاطرنشان کرد: متاسفانه عدم هماهنگی دانشگاه های علوم پزشکی و بنیاد شهید برای جانبازان و ایثارگران در خصوص بیمه ها مشکلات جدی ایجاد کرده که باید رسیدگی شود.

وی تصریح کرد: روستای هدف گردشگری ریاب گناباد که امروز میزبان خیل زیادی از گردشگران داخلی و خارجی می باشد نیازمند راه اندازی موزه شهدا است که امیدواریم با حمایت های بنیاد شهید و امور ایثارگران بتوانیم این موزه را راه اندازی کنیم.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2749 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: